Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Sonata

W lokalu serwowane są znane i lubiane przysmaki kuchni polskiej

Klimatyczny domek z zielonymi okiennicami kryje w sobie restaurację Sonata. Budynek można znaleźć przy placu Piastowskim pod numerem 13 w Cieplicach Śląskich Zdrój, obecnie jednej z dzielnic Jeleniej Góry.  W środku restauracja wygląda jeszcze bardziej klimatycznie. Ciemne ściany, ozdobne kinkiety i draperie, a przede wszystkim wiklinowe krzesła oraz głębokie fotele i kanapy sprawiają, że czas płynie w niej wolniej.

Można tu zjeść śniadanie, obiad jak i deser czy po prostu wejść na kawę. W menu przede wszystkim można znaleźć dobrze znane i lubiane przysmaki kuchni polskiej. Na śniadanie można zamówić na przykład naleśniki podawane na słodko, na obiad można zjeść pierogi ruskie, żurek czy kotlet schabowy. Na deser warto wybrać jedno z ciast wypiekanych na miejscu czy puchary lodowe z owocami i bita śmietaną. 

W Sonacie można zorganizować też większą uroczystości czy zamówić tort na specjalną okazję.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0