Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Pałac na Wodzie w Staniszowie

Pałac na Wodzie w Staniszowie - w pałacu mieści się hotel i restauracja.

Pałac Na Wodzie z pięknym założeniem wodno - parkowym znajduje się w Staniszowie, miejscowości położonej nieopodal Jeleniej Góry. Pałac wybudowano pod koniec XVIII wieku, a około 1830 roku - przebudowano. Zwarta bryła pałacu została zaprojektowana na planie prostokąta, przykryta czterospadowym dachem z lukarnami. Front budynku zdobi wysunięty, kolumnowy portyk (główne wejście) z tarasem i umieszczony nad nim w połaci dachowej ozdobny szczyt. Pałac ma dwie kondygnacje plus poddasze. Z prawej strony głównego budynku znajduje się długa, parterowa przybudówka.

Pałac zamyka od wschodu czworoboczny dziedziniec, wokół którego stoją zabudowania folwarczne. Obecnie w pałacu mieści się hotel i restauracja.

Restauracja

Restauracja Salsefia  nawiązuje do tradycji regionu bazując na lokalnych i sezonowych produktach. Szczyci się powrotem do dawnych smaków i zapachów nadając im nowoczesny wygląd oraz lekki powiew śródziemnomorskiej bryzy. Jeżeli chcą Państwo przeżyć najlepszy, królewski posiłek, który rozkocha wszystkie podniebienia, to jest to idealne miejsce. Tutaj stawia się na świeżość, ekologie i regionalne składniki. 

Godziny otwarcia restauracji:

  • Śniadania 7:30-10:30

  • Restauracja: 11:00 – 22:00 (kuchnia pracuje do godziny 21:30)

Noclegi

Pokoje są stylowo urządzone i łączą w sobie tradycję pałacowej z nowoczesnymi udogodnieniami. Każdy pokój obejmuje przestronną łazienkę, a niektóre z nich dysponują balkonem z widokiem na malowniczy szczyt Śnieżki. Na terenie obiektu Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA znajduje się nowo otwarte, nowoczesne centrum spa, w którym Goście mogą zarezerwować zabiegi na ciało i zabiegi kosmetyczne. 

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0