Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Sofa

Klimatyczna knajpa położona tuż przy placu Ratuszowym.

Sofa to jedna z najbardziej charakterystycznych restauracji w Jeleniej Górze i zarazem jedno z niewielu miejsc gdzie serwuje się amerykańskie burgery. Knajpa zlokalizowana jest na placu Ratuszowym w jednej z przylegających, starych kamienic. Wcześniej w lokalu prowadzona była restauracja pod nazwą Retro, po której została część wyposażenia. W środku można zobaczyć ściany z odsłoniętych cegieł oraz duże zdjęcia nadające klimat przytulnego, ale nowoczesnego miejsca, idealnego do zjedzenia szybkiego obiadu. Ciemne umeblowanie doskonale wpasowuje się w tę konwencję. Można usiąść ze znajomymi na wygodnych kanapach lub wysokich krzesłach. W lokalu jest aż 80 miejsc przy stolikach.

Sofa Beer and Burger to świetne miejsce do zjedzenia lunchu, obiadu czy kolacji. Obsługa realizuje również zamówienia na wynos, które bardzo często trafiają do pobliskich biur. W środku dnia można zamówić specjalne obiadowe menu lub jednego z popularnych burgerów z frytkami. Texas, Sofa, Alabama to nazwy trzech najczęściej zamawianych tu burgerów. Do tego wieczorem można spróbować czeskiego piwa, albo innego lokalnego czy mniej znanego gatunku, ponieważ w lokalu trudno szukać koncernowych piw.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0