Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Bristolka

Najbardziej znana cukiernia w Jeleniej Górze

Cukiernia Bristolka T.R. Surowiak istnieje od 1988 roku i jest najbardziej znaną cukiernią w Jeleniej Górze. Można ją znaleźć na ulicy 1 Maja 16/18, czyli przy najczęściej odwiedzanej ulicy przez spacerujących turystów. Bristolka zlokalizowana jest na parterze uroczej kamieniczki, dzięki czemu w sezonie wiosenno-letnim przed lokalem wystawiany jest dla gości letni ogródek.

Wchodząc do Bristolki najpierw widzimy dużą ladę z wyborem ciast, bułek słodkich i pączków. Jednak dalej znajdziemy miejsce, aby usiąść i delektować się kawą do ciastka czy jagodzianki. Nie od samego początku cukiernia funkcjonuje również jako kawiarnia. Jednakże z uwagi na dynamiczny rozwój działalności po 10 latach funkcjonowania jako piekarnia i cukiernia miejsce to zostało przebudowane, a dzisiaj można cieszyć się słodkim ciastkiem jedzonym przy uroczym stoliczku.

Bristolka czynna jest codziennie w godzinach od 8 do 19 (w niedzielę od 9). Można w cukierni dokonywać nie tylko niewielkich zakupów czy zjeść ciastko, ale też zamówić torty okolicznościowe, w tym weselne. Dostępny jest katalog realizacji, a także degustacja.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0