Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Gospoda WEDLE BUCKÓW

Tradycyjne polskie potrawy

Gospoda „Wedle Bucków” to przed wszystkim TRADYCJA… a POLSKĄ tradycją jest wyśmienita kuchnia i tego w naszej gospodzie zabraknąć nie może. Doskonały zespół kucharzy zadba o Państwa podniebienie i zaspokoi nawet najwybredniejsze gusta. Potrawy przyrządzane są u nas w tradycyjny polski sposób. Jesteśmy pewni, że wnętrze naszej gospody bardzo się Państwu spodoba, urządzone jest w stylu podlaskim tak jak cały budynek naszej gospody „Wedle Bucków”. Posiłki dla naszych klientów goszczących w Willi Jagniątków są podawane w gospodzie która mieści się naprzeciw Willi Jagniątków za rzeką Wrzosówką.

W naszej gospodzie mogą Państwo zorganizować rodzinne spotkania takie jak: wesela, komunie, rocznice (do 40 osób). Firmy, zakłady pracy, przedsiębiorstwa zapraszamy na biesiady w izbie przy kominku lub przy ognisku w otoczeniu bukowego lasu, gór, sosen i śpiewu ptaków.

?W czasie imprez o Państwa dobre samopoczucie zadbają nasi kucharze oraz mili i uprzejmi kelnerzy. Zatem jeśli pojedziecie Państwo drogą wedle bucków to traficie do miejsca w którym: „serce ogniska ma barwę czereśni, wtedy ziemia jest inna wtedy śpiewa się pieśni.

Zapraszamy:
Od wtorku do soboty 13.00 do 21.00
W niedzielę od 12.00 do 20.00
W poniedziałki gospoda jest nieczynna.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0