Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Pałac Radociny

Pałac Radociny w Kowarach

Pałac Radociny leży w miejscowości Kowary przy ulicy Zamkowej i obecnie znajduje się w rękach prywatnych właścicieli. Pochodzący z XVI stulecia pałac otacza, zorganizowany niegdyś, park krajobrazowy, który w ogólnym zarysie można podziwiać do dziś.

Obecny wygląd – w stylu romantyczno-neorenesansowym - pałac zawdzięcza przebudowie w XIX stuleciu. II Wojna Światowa i wydarzenia związane z odbudową Polski były dość łaskawe dla rezydencji, w której w latach powojennych mieściło się sanatorium, ośrodek wypoczynkowy, a nawet Instytut Energii Jądrowej.

Jak dojechać do Pałacu Radociny?

Aby podziwiać piękno majątku radocińskiego należy dotrzeć do miejscowości Kowary i kierować się do ich północno-wschodniej części, na drogę do Wojkowa. Karpacz oddalony jest o 8 km, a Szklarska Poręba o ok. 22 km.

Zwiedzanie

Zwiedzanie możliwe jest po otrzymaniu zgody od właściciela.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0