HOTEL ŠPINDLEROVA BOUDA

RELAKS I WELLNESS W KARKONOSZACH, tuż przy granicy CZ-PL

Szpindlerowy Młyn 108, Szpindlerowy Młyn

Hotel Spindlerova Bouda został niedawno otwarty po całkowitej przebudowie na * * * + hotel gwiazdkowy 16.12.2005. Hotel Spindlerova Bouda składa się z budynku głównego, budynku zależnego (budynek dodatkowy), centrum sportowego i zaplecza odnowy biologicznej. Są korty tenisowe, boisko do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki. Dzięki bezkonkurencyjnej lokalizacji Szpindlerowa Bouda jest najbardziej idealną bazą wypadową dla turystyki.

Do odpoczynku i relaksu w hotelu goście mogą skorzystać z centrum relaksacyjnego: basen z jacuzzi, prysznice z masażem i sauna z pokojem wypoczynkowym.

W kompleksie hotelowym znajduje się restauracja hotelowa, restauracja bufetowa, nowo wybudowana restauracja pasywna w stylu ogrodu zimowego, klub bilardowy, bar w holu i centrum kongresowe, które jest dźwiękoszczelne i wyposażone w sprzęt dźwiękowy i projekcyjny. czas wolny dla klientów hotelowych i grup.

W holu znajduje się centrum biznesowe, pełne usługi internetowe, bar w holu i recepcja z wszelkimi usługami i informacjami.


Do każdego pokoju w hotelu Szpindlerowa Bouda (Standard lub De Luxe) należy oddzielna łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Pokój wyposażony jest w wygodne łóżka, telewizję satelitarną,
minibar, telefon i dużo miejsca do przechowywania. Możesz również bezpłatnie połączyć się z Internetem za pośrednictwem sygnału Wi-Fi.
Dzieci będą się dobrze bawić na placu zabaw i kąciku zabaw wewnątrz, zrelaksować się w saunie, jacuzzi lub w basenie z przeciwprądem. Możesz swój bagaż przekazać do recepcji i przechować go.

Na miejscu można wypożyczyć sprzęt narciarski.

W górskim hotelu Szpindlerowa Buda będziesz cieszyć się odpowiednią atmosferą o każdej porze roku Karkonosze ze wszystkim, co do niego należy. Stoi na grzbiecie nad Szpindlerowym Młynem
tuż przy granicy z Polską i nosi nazwę swojego poprzednika, który został tu zbudowany w 1784 roku.
Okolica jest rajem dla miłośników pieszych wędrówek, rowerzystów i miłośników sportów zimowych. Hotel daje możliwość zakwaterowania na 153 łóżka w różnej wielkości pokojach i apartamentach. W hotelu znajduje się przestronna restauracja, wellness,
centrum kongresowe i kilka boisk sportowych, można zaparkować samochód za darmo na przestronnej przestrzeni przed budynkiem.

Zobacz więcej

Udogodnienia

restaurant

Restauracja

towels

Ręczniki

privat_bathroom

Prywatna łazienka

hairdryer

Suszarka do włosów

wifi

Wi-Fi

fridge

Lodówka

open_year_round

Obiekt całoroczny

tv

TV

pool

Basen

ping_pong

Tenis stołowy

sauna

Sauna

tv

Telewizor

billiards

Bilard

playground

Plac zabaw

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Cennik na naszej stronie www


Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

88 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 353 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0