Sporthotel RYZOVISTE

Harrachov 285, Harrachov

Sporthotel Rýžoviště oferuje noclegi przy samym wyciągu na Čertovu horu w spokojnej części Harrachova (oddalone jest od centrum miasta zaledwie 1,2 km) - Rýžoviště. Hotel znajduje się przy samym stoku, więc nasi klienci bez problemu mogą dojść do wyciągu pieszo. Hotel jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić ferie. Oprócz noclegów nasi klienci mają do dyspozycji: - hotelową restaurację z szeroką ofertą szybkich dań, międzynarodową kuchnią, whisky barem - kącikiem dziecięcym - fitness, wellness centrum - stołowym fotbalem, jukeboxem - narciarnią, szkołą narciarską oraz wypożyczalnią nart Classic (dla naszych gości oferujemy zniżkę 10%) W ogólnodostępnych pomieszczeniach znajduje się darmowy bezprzewodowy internet.


Sporthotel Rýžoviště oferuje

:

  • Pokoje 2,3,4osobowe Każdy pokój mieści łazienkę i wyposażony jest w stolik kawowy z krzesłami oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokoje odznaczają się kolorowym wystrojem, który podkreślają meble z litego drewna oraz miękkie wykładziny. W pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu Rýžoviště można bezpłatnie korzystać z WiFi.
  • Pokoje turystyczne - ekonomiczne, prosto wyposażone pokoje. WC oraz prysznic wspólne na korytarzu.
Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Noclegi od 50 zł. /osobę W razie zameldowania na dłuższe terminy - możliwe negocjacje cenowe! opłata miejscowa - 2 zł/osobę/dobę


Zobacz więcej

Rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny:

Pokaż numer telefonu
26 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 118 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0