ZAKĄTEK GÓRSKI

SOSNÓWKA, DOMKI NAD ZALEWEM

Strażacka 4e, Sosnówka

Zakątek Górski usytuowany jest w miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn, województwo dolnośląskie. Nasz ośrodek znajduje się u podnóża gór Karkonoskich, otoczony malowniczym zbiornikiem wodnym Sosnówka. W najbliższej okolicy dostępne są stoki narciarskie, trasy rowerowe oraz piesze, co sprawia, że miejsce to stanowi doskonałą bazę dla miłośników sportów zimowych, rowerowych oraz osób pragnących aktywnie spędzić czas lub odprężyć się z dala od miejskiego zgiełku. Dogodna lokalizacja sprawia, że jest to również doskonały punkt wypadowy do Karpacza i okolic. W otoczeniu znajduje się wiele zabytków, pałaców oraz zamków, które stanowią dodatkową atrakcję turystyczną.

Nasza baza rekreacyjno-wypoczynkowa oferuje trzy domki, zdolne pomieścić do 18 osób.

W naszej ofercie pojawił się również domek Modern House - całoroczny domek o powierzchni 35m2 

Modern House – wyjątkowy całoroczny domek o powierzchni 35 m2 w sam raz na ucieczkę od miasta w celu znalezienia chwili wytchnienia.
Domek posiada sypialnię, łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym. Jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęty wysokiej klasy, takie jak płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka z opcją piekarnika, lodówka z zamrażalnikiem, i wiele innych. Przed domkiem znajduje się taras z możliwością grillowania oraz dostępny jest bezpłatny parking.
Maksymalnie może pomieścić do 4 osób.

Modern House domek wykonany przez firmę Mini Mobile House z siedzibą w Karpnikach.

Każdy z naszych domków składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, osobnej łazienki oraz dwóch oddzielnych sypialni, tarasu i balkonu. Naszym gościom udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię z mikrofalówką, czajnikiem elektrycznym i płytą indukcyjną. W salonie znajduje się klimatyzacja, telewizor oraz elektryczny kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat.
W obiekcie dostępny jest bezpłatny parking i Wi-Fi. Na terenie ogrodu znajdują się dodatkowe atrakcje, takie jak balia kąpielowa, sauna, miejsce do grillowania oraz ognisko. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw oraz boisko do zabaw na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej

Udogodnienia

card

Płatność kartą

garden

Ogród do dyspozycji gości

playground

Plac zabaw

grill

Grill

sauna

Sauna

bonfire_place

Miejsce na ognisko

shared_kitchen

Kuchnia ogólnodostępna

parking

Parking

bicycle_rental

Wypożyczalnia rowerów

iron

Żelazko

jacuzzi

Jacuzzi

hairdryer

Suszarka do włosów

towels

Ręczniki

wifi

Wi-Fi

privat_bathroom

Prywatna łazienka

kitchen

Aneks kuchenny

balcony

Balkon

balcony

Część pokoi z balkonami

taras

Taras

heating

Ogrzewanie

air_conditioning

Klimatyzacja

tv

Telewizor

tv

TV

fridge

Lodówka

tableware

Zastawa stołowa

boiling_pot

Czajnik elektryczny

dishwasher

Zmywarka

coffeemaker

Ekspres do kawy

small_animals

Akceptujemy małe zwierzęta

open_year_round

Obiekt całoroczny

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Na wynajem posiadamy trzy domki, każdy z nich może pomieścić do 6 dorosłych osób. Cena uzależniona jest od sezonu oraz ilości gości.
Dla każdego domku obowiązuje ten sam cennik. Dziecko powyżej 2 roku 30 zł/doba.
Dodatkowo do ceny wynajmu należy doliczyć jednorazową opłatę za sprzątanie w wysokości 150 zł. 
Opłata miejscowa 2 zł/dzień od osoby powyżej 5 roku.
Balia dodatkowo płatna w kwocie 170 zł (czynna od godzin popołudniowych do późnego wieczora z poszanowaniem ciszy nocnej, na wyłączność),
Sauna + 170 zł za 2h (na wyłączność) - konieczność dokonywania wcześniejszej rezerwacji. 

Ilość osóbSezon wysokiSezon średniSezon niskiWakacjeFerie zimowe
6 600 zł 550 zł 500 zł 450 zł
5 560 zł 510 zł 460 zł 410 zł
4 520 zł 470 zł 420 zł 370 zł
3 480 zł 430 zł 380 zł 330 zł
2 440 zł 390 zł 340 zł 290 zł

Wyjaśnienia dotyczące cennika:
*Sezon wysoki obejmuje wakacje rozpoczynające się od 21.06 do 31.08, ferie zimowe od 01.01 do 01.03 - minimalny nocleg 4 doby.
*Sezon średni obejmuje miesiąc: maj, czerwiec, wrzesień, październik - minimalny nocleg 2 doby.
*Sezon niski obejmuje miesiąc: marzec, kwiecień, listopad, grudzień - minimalny nocleg 2 doby.
Inne:
*Święta Bożego Narodzenia min. 5 nocy – 4500 zł
*Nowy Rok min. 5 nocy – 5000 zł.
*Wielkanoc min 3 noce – 2500 zł
*Majówka min 4 nocy – 3500 zł
*Boże Ciało min 3 noce – 2500 zł


Prosimy wszystkich naszych gości o zapoznanie się z regulaminem

I. Postanowienia ogólne
1. Regulamin określa warunki rezerwacji i najmu domków . Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.
W momencie dokonania rezerwacji i (wpłacenia 50% zadatku od ceny pobytu, chyba że postanowiono inaczej) umowę najmu uważa się za zawartą.

II. Rezerwacja i zasady płatności
2. Zapytania w sprawie rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailem lub przez formularz na stronie internetowej, @:biuro_gorskizakatek@interia.pl. Uzgodnioną rezerwację wstępną
(telefoniczną lub mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto PKO BP S.A. o numerze: 16 1020 2124 0000 8202 0207 9044 kwotę zadatku, o którym mowa w pkt. 1 w ciągu 2 dni (liczy się data
zaksięgowania na koncie odbiorcy) od chwili zgłoszenia rezerwacji. Brak wpłaty w powyższym terminie spowoduje anulowanie rezerwacji wstępnej. W tytule przelewu należy wpisać:
· Imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji,
· uzgodniony termin pobytu,
· liczbę osób,
3. Administratorem danych osobowych jest firma MEGA Development sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze o numerze NIP: 6112780816 i REGON: 367514890. Przetwarzanie danych następuje w celach
prawnie usprawiedliwionych, realizowanych przez Administratora Danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. W każdej chwili masz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Przysługuje Ci
prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawienia przez kontakt na: meganieruchomosci1@gmail.com.
Wniesienie sprzeciwu jest jednoznaczne z wycofaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych.
4. Wpłata zadatku przez Wynajmującego oznacza, że akceptuje on przedmiotowy regulamin najmu.
5. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca kartą lub gotówką w dniu przyjazdu przy pobieraniu kluczy. Dopuszczalna jest płatność całości kwoty za pobyt przelewem - pod warunkiem
zaksięgowania wpłaty na rachunku Wynajmującego przed rozpoczęciem najmu.
6. Wynajmujący zobowiązany jest w dniu przyjazdu do uregulowania całej należności za pobyt nawet, jeśli z przyczyn niezależnych od Właściciela, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu
(powody osobiste, trudności komunikacyjne, strajki, itp.).
7. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.
8. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 350 PLN, która jest zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu Domku.
9. W przypadku rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od Ośrodka, zadatek nie podlega zwrotowi.
10. Zmiana terminu rezerwacji przez Wynajmującego jest możliwa bez utraty zadatku, tylko po uzgodnieniu z Ośrodkiem, przy uwzględnieniu wolnych miejsc.
11. Anulowanie rezerwacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem najmu, lub w trakcie najmu wiąże się z poniesieniem przez Wynajmującego opłaty o wartości 100% kosztu najmu.
12. Umowa zawarta pomiędzy Właścicielem Domku a Wynajmującym obejmuje tylko i wyłącznie wynajem domków. Nie obejmuje dojazdu, wyżywienia oraz organizacji czasu pobytu.

III. Obowiązki Wynajmującego i zakwaterowanie
13. Zakwaterowanie następuje po godz. 16.00 w dniu przyjazdu i kończy się do godz. 10.00 w dniu wyjazdu, chyba, że inaczej uzgodniono z osobą odpowiedzialną za przekazanie kluczy.
14. Możliwe jest późniejsze wymeldowanie maksymalnie do godziny 14, za dodatkową opłatą w wysokości 100 zł, o ile istnieje taka możliwość. W tym celu należy się skontaktować z osobą z obiektu najpóźniej dzień przed wymeldowaniem.
15. Wynajmujący zobowiązany jest do poinformowania Właściciela lub osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy najpóźniej jeden dzień przed przyjazdem, jeżeli godzina przyjazdu jest inna niż w punkcie wyżej (godz. 16:00).
16. W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę, Wynajmujący zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia telefonicznie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy.
17. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w Domku w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie Właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku, chyba że ustalono inaczej.
18. Przy pobraniu kluczy do Lokalu Wynajmujący okazuje dokument tożsamości, umożliwiając przedstawicielowi Właściciela Domków potwierdzenie danych. Jednocześnie zostanie spisana tzw. Karta meldunkowa.
19. W przypadku zgubienia kluczy do Domku Wynajmujący zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł.
20. Wynajmujący nie może użyczać albo oddawać Domku w podnajem innym osobom.
21. Liczba osób mających zamieszkać w Domku jest ograniczona do podanej w ofercie (max 6 osób) Wynajmujący jest zobowiązany do przedstawienia danych osób korzystających z wynajmowanego przez niego obiektu. W przypadku przekroczenia deklarowanej w karcie zgłoszeniowej liczby osób korzystających z Domku (bez zgody i wiedzy właściciela lub osoby upoważnionej), Właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy ze wszystkimi konsekwencjami bez konieczności
zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
22. Cena usług świadczonych przez Właściciela Domków nie obejmuje ubezpieczenia. Z usług korzystają Wynajmujący na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody i zniszczenie mienia (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzież bagaży, wartościowych przedmiotów, kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka itp. w czasie całego pobytu Właściciel domków nie ponosi odpowiedzialności.
23. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci przebywających na placu zabaw. Korzystanie z placu zabaw tylko dla dzieci pod opieką osoby dorosłej.
24. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia.
25. Wynajmujący po przyjeździe, ale przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać Domek, tzn. sprawdzić meble, okna, kabinę prysznicową i pozostałe urządzenia znajdujące się w Domku.
26. Uwagi, co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela. 
27. Brak uwag ze strony Wynajmującego, co do takich uszkodzeń do końca dnia tj. do godz. 22:00 po otrzymaniu kluczy oznacza, że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń, co do całego lokalu, a wszystkie urządzenia i meble znajdują się w ilości zgodnej z zestawieniem wyposażenia i w dobrym stanie.
28. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe z jego winy w Domku w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt lub do zapłaty odszkodowania w pełni pokrywającego wartość poniesionych strat, najpóźniej w dniu wyjazdu gotówką na ręce Właściciela lub osoby odpowiedzialnej za klucze. Właściciel uszkodzonego mienia decyduje o sposobie zadośćuczynienia.
29. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie do Właściciela.

IV. Użytkowanie domku podczas pobytu
30. W Domku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, wszelakie próby palenia tytoniu w Domku będą mogły skutkować natychmiastowym zerwaniem umowy bez możliwości odzyskania pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
31. Parkowanie samochodów jest możliwe tylko w wyznaczonym specjalnie do tego celu miejscu lub innym wskazanym przez Właściciela. Jedno miejsce parkingowe na domek wliczone w cenę. Zabrania się mycia pojazdów samochodowych na terenie ośrodka.
32. W przypadku, gdy Wynajmujący w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Wynajmującemu pobytu w Domku i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
33. Jeśli wskutek wykroczenia przeciwko ciszy nocnej obowiązującej od godziny 22:00 do 6:00 Właściciel lub osoba odpowiedzialna za klucze zostanie zmuszona do uzasadnionej interwencji wezwania policji, Właściciel ma prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy i nie jest wówczas
zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
34. Wynajmujący ma obowiązek zwrócić szczególną uwagę na należytą obsługę zaworów wody i urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie obiektu i zgłaszać ich każde zauważone nieprawidłowości.
35. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w Domku zabrania się:
· używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych.
· wnoszenia łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
· rozpalania ogniska lub grilla oraz używania otwartego ognia poza miejscem do tego przeznaczonym.
· nie dopuszcza się rozpalania grilla na drewnianym tarasie.
36. Wynajmujący nie ma prawa bez wcześniejszej pisemnej zgody Właściciela obiektu, dokonywać jakichkolwiek napraw lub czynić jakichkolwiek nakładów lub zmian w Domku o konieczności dokonania napraw lub nakładów Wynajmujący zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Właściciela obiektu.
37. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody spowodowane przez osoby mu towarzyszące.
38. Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania porządku w Domku, a także do zwrotu Domku w stanie zastanym.
39. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu.
40. Nie Akceptujemy pobytu zwierząt na terenie Ośrodka.
V. Postanowienia końcowe
41. Prawem właściwym dla sporów pomiędzy Właścicielem a Wynajmującym jest prawo polskie.
Ewentualne spory rozstrzygane będą polubownie, a w przypadku nieporozumienia sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby Właściciela.
42. Sprawy nieujęte w regulaminie regulują przepisy kodeksu cywilnego
Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

458 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 2186 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0