ViewMountain

ViewMountain - idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku

Sielska 10, Cieplice Śląskie-Zdrój

Witamy serdecznie wszystkich Gości :)

Szukają Państwo miejsca na swój upragniony wypoczynek, w którym każda chwila zamienia się w wyjątkowe przeżycie? Doskonale trafiliście! Jest nam miło przedstawić Państwu kolejną naszą inwestycję: ViewMountain, położoną w Uzdrowiskowej części Cieplic przy ul. Sielskiej w Jeleniej Górze.

ViewMountain to idealny obiekt nie tylko na letnie szaleństwa, ale i zimowe wypady. Dotychczas nasi wspaniali Goście mogli korzystać z innego naszego obiektu znajdującego się w miejscowości Sosnówka koło Jeleniej Góry, funkcjonującego pod nazwą Zakątek Górski. Tym razem do dyspozycji naszych Gości oddajemy obiekt skończony w grudniu 2019 r.

ViewMountain zapewni Państwu świetne warunki, które w pełni pozwolą się zrelaksować, bądź cieszyć się aktywnym wypoczynkiem. Chcąc zapewnić wszystkim ciszę i spokój osobom zakłócającym ten rytm bardzo dziękujemy.

ViewMountain położony jest w przepięknej kotlinie Karkonoszy, cieszącej się niesamowitym krajobrazem, godnym Państwa uwagi. Usytuowanie obiektu stanowi dobre miejsce wypadowe do pobliskich miast takich jak: Karpacz, Szklarska Poręba, strona Czeska oraz inne pobliskie atrakcje typu: Zamek Chojnik, Pałac Łomnica, Termy Cieplickie, Park Zdrojowy, Park Norweski, Karkonoski Park Narodowy, Huta Szkła Kryształowego Julia, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Wodospad Szklarki, Kopalnia Podgórze, Śnieżka, Zapora na Łomnicy, Kolejka Liniowa na Kopę i wiele innych atrakcji wartych odwiedzenia.

Do wynajęcia oferujemy dom o powierzchni 130 mkw.

Dom składa się z 5 oddzielnych, stylowych pokoi z dużymi łóżkami podwójnymi, co umożliwia zakwaterowanie nawet do 10 osób.

Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką z prysznicem.

Dodatkowym atutem jest przestronna, w pełni wyposażona kuchnia znajdująca się na parterze domu, wraz z przestronną jadalnią.

Obiekt posiada również duży taras, z którego można podziwiać pasmo gór Karkonoszy oraz Zamek Chojnik, a także dostępne jest miejsce na grill i ognisko.

Przed budynkiem znajduje się obszerny i bezpłatny parking.

W naszej ofercie pojawił się również domek Mini Mobile House - całoroczny domek o powierzchni 35m2 

Modern House – wyjątkowy całoroczny domek o powierzchni 35 m2 w sam raz na ucieczkę od miasta w celu znalezienia chwili wytchnienia.
Domek posiada sypialnię, łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym. Jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęty wysokiej klasy, takie jak płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka z opcją piekarnika, lodówka z zamrażalnikiem, i wiele innych. Przed domkiem znajduje się taras z możliwością grillowania oraz dostępny jest bezpłatny parking. Maksymalnie może pomieścić do 4 osób.

Modern House domek wykonany przez firmę Mini Mobile House z siedzibą w Karpnikach.

Zapraszamy serdecznie
Zespół ViewMountain

Zobacz więcej

Udogodnienia

garden

Ogród do dyspozycji gości

parking

Parking

shared_kitchen

Kuchnia ogólnodostępna

towels

Ręczniki

privat_bathroom

Prywatna łazienka

kitchen

Aneks kuchenny

balcony

Balkon

taras

Taras

heating

Ogrzewanie

hairdryer

Suszarka do włosów

wifi

Wi-Fi

fridge

Lodówka

tableware

Zastawa stołowa

small_animals

Akceptujemy małe zwierzęta

coffeemaker

Ekspres do kawy

open_year_round

Obiekt całoroczny

tv

TV

iron

Żelazko

tv

Telewizor

grill

Grill

balcony

Część pokoi z balkonami

boiling_pot

Czajnik elektryczny

iconeq-lazienka-01

Część pokoi z łazienkami

card

Płatność kartą

bonfire_place

Miejsce na ognisko

dishwasher

Zmywarka

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Podana cena obejmuje wynajęcie całego domu dla max. 10 osób, za jedną dobę hotelową rozpoczynającą się o godzinie 16 a kończącą o godzinie 10 rano.
Do całkowitej ceny wynajmu należy również doliczyć jednorazową opłatę za sprzątanie w wysokości 150 zł.
W przypadku mniejszej ilości gości cena podlega negocjacji.

  Sezon wysoki Sezon średni Sezon niski Wakacje Ferie zimowe
DOM z 5 sypialniami 1250 zł 1150 zł 950 zł 850 zł

Wyjaśnienie dotyczące cennika:
*Sezon wysoki obejmuje wakacje rozpoczynające się od 21.06 do 31.08, ferie zimowe od 01.01 do 01.03 - minimalny nocleg 3 doby.
*Sezon średni obejmuje miesiąc: maj, czerwiec, wrzesień, październik - minimalny nocleg 2 doby.
*Sezon niski obejmuje miesiąc: marzec, kwiecień, listopad, grudzień - minimalny nocleg 2 doby.

Inne:
*Święta Bożego Narodzenia min. 5 nocy - 7000 zł
*Nowy Rok min. 5 nocy - 7500 zł
*Wielkanoc min. 3 noce - 4500 zł
*Majówka min. 4 nocy - 6000 zł
*Boże Ciało min. 3 noce - 4500 zł


Prosimy wszystkich naszych gości o zapoznanie się z regulaminem.

I. Postanowienia ogólne

1. Regulamin określa warunki rezerwacji i najmu apartamentu . Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji ( i wpłacenia 50% zadatku od ceny pobytu) umowę najmu uważa się za zawartą.

II. Rezerwacja i zasady płatności

2. Zapytania w sprawie rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailem lub przez formularz na stronie internetowej, @: ViewMountain@ineria.pl.

Uzgodnioną rezerwację wstępną (telefoniczną lub mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto PKO BP S.A. o numerze: 16 1020 2124 0000 8202 0207 9044 kwotę zadatku, o którym mowa w pkt. 1 w ciągu 2 dni roboczych (liczy się data zaksięgowania na koncie odbiorcy) od chwili zgłoszenia rezerwacji. Brak wpłaty w powyższym terminie spowoduje anulowanie rezerwacji wstępnej.

W tytule przelewu należy wpisać: · Imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji, · uzgodniony termin pobytu, · liczbę osób,

3. Administratorem danych osobowych jest firma MEGA Development sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze o numerze NIP: 6112780816 i REGON: 367514890. Przetwarzanie danych następuje w celach prawnie usprawiedliwionych, realizowanych przez Administratora Danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. W każdej chwili masz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawienia przez kontakt na: meganieruchomosci1@gmail.com 

Wniesienie sprzeciwu jest jednoznaczne z wycofaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych.

4. Wpłata zadatku przez Wynajmującego oznacza, że akceptuje on przedmiotowy regulamin najmu.

5. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca kartą lub gotówką w dniu przyjazdu przy pobieraniu kluczy. Dopuszczalna jest płatność całości kwoty za pobyt przelewem - pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na rachunku Wynajmującego przed rozpoczęciem najmu.

6. Wynajmujący zobowiązany jest w dniu przyjazdu do uregulowania całej należności za pobyt nawet, jeśli z przyczyn niezależnych od Właściciela, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu (powody osobiste, trudności komunikacyjne, strajki, itp.).

7. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.

8. W przypadku rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od Ośrodka, zadatek nie podlega zwrotowi.

9. Zmiana terminu rezerwacji przez Wynajmującego jest możliwa bez utraty zadatku, tylko po uzgodnieniu z Ośrodkiem, przy uwzględnieniu wolnych miejsc.

10. Anulowanie rezerwacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem najmu, lub w trakcie najmu wiąże się z poniesieniem przez Wynajmującego opłaty o wartości 100% kosztu najmu.

11. Umowa zawarta pomiędzy Właścicielem a Wynajmującym obejmuje tylko i wyłącznie wynajem apartamentu. Nie obejmuje dojazdu, wyżywienia oraz organizacji czasu pobytu.

III. Obowiązki Wynajmującego i zakwaterowanie

12. Zakwaterowanie w sezonie wysokim i średnim, następuje po godz. 16.00 w dniu przyjazdu i kończy się do godz. 10.00 w dniu wyjazdu, chyba, że inaczej uzgodniono z osobą odpowiedzialną za przekazanie kluczy.

13. Zakwaterowanie w sezonie niskim następuje w porach obustronnie uzgodnionych.

14. Wynajmujący zobowiązany jest do poinformowania Właściciela lub osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy najpóźniej jeden dzień przed przyjazdem, jeżeli godzina przyjazdu jest inna niż w punkcie wyżej (godz. 16:00).
15. W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę, Wynajmujący zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia telefonicznie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy.
16. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w apartamencie w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie Właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru apartamentu.
17. Przy pobraniu kluczy do Lokalu Wynajmujący okazuje dokument tożsamości, umożliwiając przedstawicielowi Właściciela potwierdzenie danych. Jednocześnie zostanie spisana tzw. Karta meldunkowa.
18. W przypadku zgubienia kluczy do apartamentu Wynajmujący zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł.
19. Wynajmujący nie może użyczać albo oddawać apartamentu w podnajem innym osobom.
20. Liczba osób mających zamieszkać w apartamencie jest ograniczona do podanej w ofercie. Wynajmujący jest zobowiązany do przedstawienia danych osób korzystających z wynajmowanego przez niego obiektu. W przypadku przekroczenia deklarowanej w karcie zgłoszeniowej liczby osób
korzystających z apartamentu (bez zgody i wiedzy właściciela lub osoby upoważnionej), Właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy ze wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
21. Cena usług świadczonych przez Właściciela apartamentów nie obejmuje ubezpieczenia. Z usług korzystają Wynajmujący na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody i zniszczenie mienia (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzież bagaży, wartościowych przedmiotów, kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka itp. w czasie całego pobytu Właściciel apartamentów nie ponosi odpowiedzialności.
22. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci przebywających na placu zabaw. Korzystanie z placu zabaw tylko dla dzieci pod opieką osoby dorosłej.
23. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia.
24. Wynajmujący po przyjeździe, ale przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać apartament, tzn. sprawdzić meble, okna, kabinę prysznicową i pozostałe urządzenia znajdujące się w apartamencie.
25. Uwagi, co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela.
26. Brak uwag ze strony Wynajmującego, co do takich uszkodzeń do końca dnia tj. do godz. 22:00 po otrzymaniu kluczy oznacza, że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń, co do całego lokalu, a wszystkie urządzenia i meble znajdują się w ilości zgodnej z zestawieniem wyposażenia i w dobrym stanie.
27. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe z jego winy w apartamencie w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt lub do zapłaty odszkodowania w
pełni pokrywającego wartość poniesionych strat, najpóźniej w dniu wyjazdu gotówką na ręce Właściciela lub osoby odpowiedzialnej za klucze. Właściciel uszkodzonego mienia decyduje o sposobie zadośćuczynienia. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie Właściciela.

IV. Użytkowanie domku podczas pobytu
28. W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, wszelakie próby palenia tytoniu w apartamencie będą mogły skutkować natychmiastowym zerwaniem umowy bez możliwości odzyskania pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
29. Parkowanie samochodów jest możliwe tylko w wyznaczonym specjalnie do tego celu miejscu lub innym wskazanym przez Właściciela. Zabrania się mycia pojazdów samochodowych na terenie ośrodka.
30. W przypadku, gdy Wynajmujący w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Wynajmującemu pobytu w apartamencie i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
31. Jeśli wskutek wykroczenia przeciwko ciszy nocnej obowiązującej od godziny 22:00 do 6:00 Właściciel lub osoba odpowiedzialna za klucze zostanie zmuszona do uzasadnionej interwencji wezwania policji, Właściciel ma prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy i nie jest wówczas
zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
32. Wynajmujący ma obowiązek zwrócić szczególną uwagę na należytą obsługę zaworów wody i urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie obiektu i zgłaszać ich każde zauważone nieprawidłowości.
33. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w apartamencie zabrania się: · używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek
elektrycznych, grzejników, palników gazowych. · wnoszenia łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu. · rozpalania ogniska lub grilla oraz używania otwartego ognia poza miejscem do tego przeznaczonym. · nie dopuszcza się rozpalania
grilla na drewnianym tarasie.
34. Wynajmujący nie ma prawa bez wcześniejszej pisemnej zgody Właściciela obiektu, dokonywać jakichkolwiek napraw lub czynić jakichkolwiek nakładów lub zmian w apartamencie o konieczności dokonania napraw lub nakładów Wynajmujący zobowiązany jest niezwłocznie poinformować
Właściciela obiektu.
35. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody spowodowane przez osoby mu towarzyszące.
36. Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania porządku w apartamencie, a także do zwrotu apartamentu w stanie zastanym.
37. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu.
38. Nie Akceptujemy pobytu zwierząt na terenie Ośrodka.
 
V. Postanowienia końcowe
39. Prawem właściwym dla sporów pomiędzy Właścicielem a Wynajmującym jest prawo polskie.
Ewentualne spory rozstrzygane będą polubownie, a w przypadku nieporozumienia sądem właściwym
będzie sąd właściwy dla siedziby Właściciela.
40. Sprawy nieujęte w regulaminie regulują przepisy kodeksu cywilnego
Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

71 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 318 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0