Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

HOTEL ŠPINDLEROVA BOUDA

Dodaj do ulubionych
ul. Szpindlerowy Młyn 108, 54-351 Szpindlerowy Młyn
+42 049 ...
Wyślij zapytanie
+27

O obiekcie

Hotel Spindlerova Bouda został niedawno otwarty po całkowitej przebudowie na * * * + hotel gwiazdkowy 16.12.2005.
Hotel Spindlerova Bouda składa się z budynku głównego, budynku zależnego (budynek dodatkowy), centrum sportowego i zaplecza odnowy biologicznej.
Są korty tenisowe, boisko do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki. Dzięki bezkonkurencyjnej lokalizacji Szpindlerowa Bouda jest najbardziej idealną bazą wypadową dla turystyki.

Do odpoczynku i relaksu w hotelu goście mogą skorzystać z centrum relaksacyjnego: basen z jacuzzi, prysznice z masażem i sauna z pokojem wypoczynkowym.

W kompleksie hotelowym znajduje się restauracja hotelowa, restauracja bufetowa, nowo wybudowana restauracja pasywna w stylu ogrodu zimowego, klub bilardowy, bar w holu i centrum kongresowe, które jest dźwiękoszczelne i wyposażone w sprzęt dźwiękowy i projekcyjny. czas wolny dla klientów hotelowych i grup.

W holu znajduje się centrum biznesowe, pełne usługi internetowe, bar w holu i recepcja z wszelkimi usługami i informacjami.


Do każdego pokoju w hotelu Szpindlerowa Bouda (Standard lub De Luxe) należy oddzielna łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Pokój wyposażony jest w wygodne łóżka, telewizję satelitarną,
minibar, telefon i dużo miejsca do przechowywania. Możesz również bezpłatnie połączyć się z Internetem za pośrednictwem sygnału Wi-Fi.
Dzieci będą się dobrze bawić na placu zabaw i kąciku zabaw wewnątrz, zrelaksować się w saunie, jacuzzi lub w basenie z przeciwprądem. Możesz swój bagaż przekazać do recepcji i przechować go.

Na miejscu można wypożyczyć sprzęt narciarski.

W górskim hotelu Szpindlerowa Buda będziesz cieszyć się odpowiednią atmosferą o każdej porze roku Karkonosze ze wszystkim, co do niego należy. Stoi na grzbiecie nad Szpindlerowym Młynem
tuż przy granicy z Polską i nosi nazwę swojego poprzednika, który został tu zbudowany w 1784 roku.
Okolica jest rajem dla miłośników pieszych wędrówek, rowerzystów i miłośników sportów zimowych. Hotel daje możliwość zakwaterowania na 153 łóżka w różnej wielkości pokojach i apartamentach. W hotelu znajduje się przestronna restauracja, wellness,
centrum kongresowe i kilka boisk sportowych, można zaparkować samochód za darmo na przestronnej przestrzeni przed budynkiem.

Oferujemy

Wyposażenie obiektu

Restauracja
Basen
Plac zabaw
Bilard
Tenis stołowy
Sauna
Obiekt całoroczny

Wyposażenie pokoi

Suszarka do włosów
Ręczniki
Wi-Fi
Prywatna łazienka
Telewizor
TV
Lodówka

Szczegóły

Cennik na naszej stronie www

https://www.

Położenie

Wyślij zapytanie

HOTEL ŠPINDLEROVA BOUDA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Špindlerovka s.r.o., Špindlerův Mlýn, 54-351, Špindlerův Mlýn, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

69 wyświetleń w 2024r. Łącznie 334 (od 2023r.)
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0