Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel SEDY VLK

Hotel w Harrachowie

O obiekcie

Hotel Šedý Vlk znajduje się w centrum Harrachova, naprzeciwko informacji turystycznej i urzędu miasta. Restauracja hotelu Šedý vlk oferuje śniadanie w formie szwedzkiego stołu, za dopłatą obiadokolację i pełne wyżywienie. Obok restauracji hotelu Šedý vlk znajduje się taras, z którego widać plac zabaw dla dzieci i piaskownicę. Bezpośrednio przy hotelu jest łagodna trasa zjazdowa. Na nartach można dojechać niemal na początek kolejki linowej na Czarcią górę, a z powrotem pod same drzwi hotelu. Przy złej pogodzie lub po aktywnym dniu można zrelaksować się w basenie, zagrać z rodziną i przyjaciółmi w tenisa stołowego, bilard lub karambol, albo odwiedzić przyjemny bar hotelowy. We wspólnej części hotelu dostępna jest sieć WiFi.

Oferujemy

Hotel Šedý Vlk oferuje zakwaterowanie dla 89 osób: dla osób indywidualnych, uczestników imprez firmowych i grup zorganizowanych.

  • 17 pokoi dwuosobowych

  • 8 pokoi trzyosobowych

  • 5 pokoi czteroosobowych

Pokoje posiadają:

  • własny węzeł sanitarny

  • telewizor, antenę satelitarną

  • niektóre pokoje mają własny mały taras z widokiem na okolicę

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Restauracja
Basen
Plac zabaw
Bilard
Tenis stołowy

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Część pokoi z balkonami
Telewizor
TV SAT

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)