Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

EKOFARMA Sosnówka

Dodaj do ulubionych
ul. Tyrolska 9, 58-564 Sosnówka
757 ... 509 ...
Wyślij zapytanie
+17

O obiekcie

Ekofarm Sosnówka to wyjątkowe miejsce na wypoczynek  w stylowych i komfortowych pokojach u stóp Karkonoszy. Nasza Ekofarma znajduje się w sąsiedztwie Karpacza, Podgórzyna, Staniszowa, Zachełmia i Jeleniej Góry. Ta urokliwa Tyrolska Chata położona jest na lekkim wzniesieniu i gwarantuje widok na Zalew Sosnówka oraz piękne zachody Słońca. Możemy stąd wyruszyć na piesze wycieczki po górskich stokach, obrać kurs na zróżnicowane trasy rowerowe, zwiedzić okoliczne Zamki i Pałace, bogatą architekturę Jeleniej Góry oraz zdobyć koronę Karkonoszy.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 20 miejsc noclegowych w przytulnych i gustownie urządzonych pokojach oraz domku.

W Naszej Agroturystyce znajdą Państwo salę biesiadną, w której organizujemy biesiady, przy swojskich wyrobach, gwarantując prawdziwą ucztę. Dysponujemy także zadaszonym miejscem dla miłośników grillowania, palenisko do pieczenia na ogniu oraz obszerny teren z wieloma zakątkami do zabawy i relaksu. Ekofarma to doskonałe miejsce na wakacje z dziećmi w Karkonoszach. Naszym koronnym argumentem jest posiadane mini zoo, gdzie dzieci mogą podziwiać nasze zwierzaki, bawić się z nimi i karmić je, ucząc się szacunku dla braci mniejszych. W ogrodzie na Wasze pociechy czeka rozległy plac zabaw, przestrzeń i swoboda oraz czyste górskie powietrze. Dookoła zielone łąki, skałki, staw i wiele innych atrakcji.  Dodatkowym atutem jest kontakt z Naturą, w okolicznych lasach możemy spotkać chronione rośliny, które występują tylko w kilku miejscach w Polsce.

W czasie Ferii Zimowych można szosować na okolicznych stokach narciarskich, aby następnie napić się herbaty z naturalnym miodem i odpocząć w naszych kwaterach niedaleko Karpacza i Szklarskiej Poręby – głównych ośrodków narciarskich Karkonoszy. Nasze pokoje u stóp Karkonoszy zapewnią relaks oraz ciszę i spokój. Dla aktywnych w okolicach jest wiele szlaków pieszych prowadzących z Sosnówki bezpośrednio na szczyt Karkonoszy - Śnieżkę. Możemy się zatem wybrać, na całodzienną wycieczkę podziwiając niezapomniane widoki. Dodatkowym atutem jest rozbudowana przez naszą gminę sieć Singletracków dla rowerzystów o dużych wymaganiach.  Sosnówka to również świetna baza wypadowa na Śnieżne Kotły, Kolorowe Jeziorka, w Góry Izerskie, Krainę Wygasłych Wulkanów, gdzie można podziwiać wyjątkową roślinność, a także spotkać dzikie zwierzęta, mieszkające w górskich lasach. Po całodniowych wyprawach zapraszamy na pyszną obiadokolację z własnych wyrobów, nasze swojskie jadło jest niepowtarzalne. Własne mleko, swojskie jaja i sery kozie są po prostu wyjątkowe. Doskonała, zdrowa i ekologiczna kuchnia to nasza specjalność!

Oferujemy

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Sala zabaw
Parking
Ogród do dyspozycji gości
Kuchnia ogólnodostępna
Akcesoria dla niemowląt
Miejsce na ognisko
Tenis stołowy
Grill
Plac zabaw
Obiekt całoroczny

Wyposażenie pokoi

Ogrzewanie
Część pokoi z balkonami
Aneks kuchenny
Prywatna łazienka
Wi-Fi
Ręczniki

Szczegóły

Domek 4-6 osobowy  360-460zł za dobę (+ zużycie prądu)
Apartament 4-6 osobowy 360 - 480zł/noc
Pokój 2-4 osobowy 70zł za osobę
Pokój 2-4 osobowy z tarasem i łazienką  80zł za osobę

Pokój rodzinny 4 osobowy z  łazienką 

75zł za osobę

 

UWAGA Opłata klimatyczna wynosi 2zł za każdy dzień pobytu od osoby i pobierana jest w dniu przyjazdu 

Wyżywienie Nasze regionalne specjały: Śniadania - 40zł, Obiadokolacje - 60zł


Zadatki prosimy wpłacać na poniższy numer konta:

49 1140 2004 0000 3202 7946 7538

Informujemy, że nie zwracamy zadatków i zaliczek.

https://www.

Położenie

Wyślij zapytanie

EKOFARMA Sosnówka

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Piotr i Małgorzata Selwit, Tyrolska 9, 58-564, Sosnówka, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

133 wyświetlenia w 2024r.
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0