Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel CORSO

Dodaj do ulubionych
budynek nr, Pec Pod Śnieżką
+420725 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel CORSO położony jest w samym sercu miejscowości Pec pod Sněžkou, w zabytkowym drewnianym budynku. Hotel oferuje urządzone w stylu rustykalnym pokoje oraz restaurację.Zaledwie 50 metrów od hotelu znajdują się trasy narciarstwa biegowego.

Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Restauracja w hotelu Corso dysponuje tarasem. Lokal ten zaprasza na tradycyjne dania kuchni czeskiej, które serwowane są we wnętrzach urządzonych w typowo góralskim stylu.

W hotelu dostępna jest też przechowalnia sprzętu narciarskiego. Do oddalonego o 500 metrów ośrodka narciarskiego można dojechać autobusem dla narciarzy, który zatrzymuje się 50 metrów od hotelu Corso.

Okolica:

  • kryty basen: 200 metrów od obiektu
  • kopalnia Kovárna: 4 km
  • zamek Aichelburg: 7 km

Oferujemy

Prosto urządzone pokoje wyposażone są w klasyczne drewniane meble i zapewniają dostęp do wspólnej łazienki.

Wyposażenie obiektu

Restauracja
Łazienka na korytarzu
Parking

Wyposażenie pokoi

Wi-Fi

Szczegóły

Położenie

Wyślij zapytanie

Hotel CORSO

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Hotel CORSO, , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

108 wyświetleń w 2023r.
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0