Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Sztolnie Kowary

Sztolnie Kowary - Kopalnia Liczyrzepa

Sztolnie Kowary Kopalnia „Liczyrzepa”

W towarzystwie przewodnika podążycie tajemniczą i magiczną ścieżką odkrycia, przez XII-wiecznych Gwarków – Walonów, rud żelaza i innych cennych kruszców. Usłyszycie także, przez długie lata, ściśle tajną historię uranu wydobywanego przez Związek Radziecki w Polsce. Zobaczycie bogactwo ekspozycji związanych zarówno z geologią Sudetów jak i górniczymi technikami wydobycia. Odkrywców, chcących zgłębić wszystkie tajemnice, które czekają na Was w Sztolni Poszukiwawczej Rudy Uranowej w Kowarach k. Karpacza, zapraszamy w podziemia.

PROGRAM 2014

W sezonie 2014 Sztolnie Kowary przygotowały dla Państwa zupełnie nowe atrakcje: Park Rozrywki dla całej rodziny, Małpi Gaj, żyroskop, eurobungee i wiele innych. W Kopalni odbędziecie Państwo fascynującą podróż przez historię polskiego uranu, a Waszym oczom ukażą się skarby podziemi. Zakończeniem tej Podróży będzie zupełnie nowe widowisko laserowe „Nalot Na Hiroszimę” oraz wiernie odwzorowana replika bomby atomowej „Little Boy”.

Podziemna Trasa Turystyczno - Edukacyjna Kopalnia „Liczyrzepa” - Sztolnie Kowary 58-530 Kowary, ul. Podgórze 55 tel. 75 75 28 458 e-mail: info@jeleniastruga.pl www.sztolniekowary.com

Hotel

Jelenia Struga MEDICAL SPA  zaprasza serdecznie wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego, chcących wspólnie odbyć relaksującą podróż w krainę karkonoskich lasów, bliskiego kontaktu z naturą, błogiego ciepła i niezwykłych aromatów, chcących utrzymać swój organizm jak najdłużej w doskonałej formie. CUDna wySPA Karkonoszy położona jest w zacisznej dolinie o krystalicznie czystym powietrzu, otoczonej gęstym lasem, wolnej od smogu elektromagnetycznego, wśród dzikiej natury przesyconej szumem strumyków i śpiewem ptaków Karkonoskiego Parku Narodowego. Jesteśmy tu po to, byś był zdrowszy

Restauracja Aby dopełnić CUDowności pobytu w Jeleniej Strudze MEDICAL SPA, zapraszamy do Restauracji Muzycznej na wSPAniałe dania przygotowane ze zdrowych produktów najwyższej jakości. Warzywa, owoce, ryby, wyśmienite mięsa, owoce morza - nasi kucharze wyczarowują z nich wyśmienite dania o niepowtarzalnych smakach i aromatach. W naszym menu nie zabraknie także propozycji dla dzieci oraz wegetarian. Idealnym dopełnieniem każdej uczty będzie kieliszek  znakomitego wina lub innego szlachetnego trunku.

SPA Zabiegi w naszym SPA dobrane są zgodnie z filozofią autorskiego programu CUD poczynając od gruntownego oczyszczenia Ciała, Umysłu i Ducha, poprzez odnowę Ciała, Umysłu i Ducha, aż po pielęgnację Ciała, Umysłu i Ducha.

Podziemne Inhalatorium Radonowe Unikalna na skalę europejską Skojarzona Terapia Radonowa (STR) prowadzona jest w jedynym w Polsce i jednym z pięciu na świecie Podziemnym Inhalatorium Radonowym. Skojarzoną Terapię Radonową w naszym inhalatorium wspomaga korzystny klimat panujący w sztolni - stała temperatura 7-8 °C oraz wilgotności powietrza 95-98%. Radon stanowi czynnik uzupełniający leczenie między innymi: Chorób układu krążenia, układu oddechowego, nadciśnienia samoistnego, alergii, schorzeń narządów ruchu, bezpłodności, impotencji, dolegliwości wywołanych cukrzycą, chorób kobiecych. Łagodzi kłopoty związane z menopauzą, przywraca właściwe funkcjonowanie systemu nerwowego.

Jelenia Struga MEDICAL SPA Sp. z o.o.
58-530 Kowary k. Karpacza
ul. Podgórze 55 tel. 75 75 28 404, 75 75 28 400
e-mail: info@jeleniastruga.pl
www.jeleniastruga.pl

Komentarz:

Dodaj