Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar

Nowoczesny wyciąg kanapowy w Karpaczu - tu sezon trwa cały rok!

NARTY

Wyciąg w Białym Jarze to najlepsze miejsce by zacząć swoją przygodę z nartami. Szerokie, łagodne stoki, nowoczesna infrastruktura i gorąca atmosfera to nie jedyne zalety Stacji Narciarskiej Winterpol Biały Jar. Stacja narciarska, jako nieliczna w Europie i jedyna w całych Sudetach, posiada kanapy z osłonami, które chronią od wiatru i padającego śniegu. Brak kolejek oraz wysoka przepustowość pozwalają cieszyć się każdą chwilą spędzoną na stoku, a podgrzewane siedziska dodatkowo ocieplają i tak już gorącą atmosferę Stacji Narciarskiej.

TRASY

Przygotowane są dla Państwa 3 trasy o różnym poziomie trudności. Niebieska o długości 1100 m oraz dwie czerwone – 800 m i 600 m. Stwarzają one idealne warunki do stawiania swoich pierwszych kroków w sportach zimowych. Bardziej wymagający również znajdą coś dla siebie. Szerokie, równomiernie nachylone trasy są nie tylko ratrakowane, ale także oświetlane po zmroku więc pozwalają cieszyć się wypoczynkiem od rana aż do późnej nocy.

USŁUGI

Do Państwa dyspozycji przy wyciągu znajdują się Centrum Szkoleniowe M&M z licencją Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, dwie wypożyczalnie ze sprzętem narciarskim oraz ogródek dziecięcy z taśmą Sun Kid która umożliwia bezkolizyjną naukę jazdy na nartach czy snowboardzie.

Szkolenia w szkole M&M odbywają się głównie w formie indywidualnych zajęć z instruktorem, tzw. "jeden na jeden". Dzięki temu łatwiej można zapewnić pełne bezpieczeństwo osoby uczącej się oraz wysoką efektywność procesu nauczania. Każda lekcja z instruktorem trwa 55 min. W zależności od poziomu umiejętności ucznia, dobierany jest optymalny stok i wyciąg. Szkolenia narciarskie prowadzone są zarówno dla osób, które nigdy wcześniej nie miały założonych butów narciarskich na nogach, jak i osób pragnących nabyć umiejętności jazdy sportowej i fun-carvingowej.

GODZINY

Wyciąg funkcjonuje od godziny 09:00 do godziny 21:00 w okresie sezonu wysokiego (do końca lutego). Od godziny 18:00 wszystkim narciarzom i snowboardzistom proponujemy jazdę nocną – nie nudź się w zimowe wieczory i spędzaj aktywnie czas na stokach Stacji Narciarskiej Winterpol Biały Jar. Wiosną, latem i jesienią wyciąg dostępny jest dla turystów pieszych i rowerowych – skróć sobie drogę na Śnieżkę (górna stacja przy dolnej stacji wyciągu na Kopę) i na inne trasy turystyczne Karkonoszy. Podróżując wyciągiem możemy podziwiać piękne górskie panoramy oraz obcować z przyrodą.

Informacje i kontakt: tel.: 601 449 545
  

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0