Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Pecký Pivovar

Ciesz się piwem w pięknym otoczeniu Karkonoszy

Pecký Pivovar to pierwszy i jedyny browar w Pecu pod Sněžkou. W rzeczywistości jest to mini-browar, ponieważ nie odbywa się tam produkcja hurtowa. Piwo produkowane jest przy użyciu tradycyjnych technik, z wysokiej jakości czeskich składników i wiosennej wody mineralnej.

W browarze można skosztować specjalności z górnej fermentacji IPA, letniego APA, piwa pszenicznego oraz innych sezonowych i specjalnych piw. Przestrzegane są wszystkie przepisy i dobre praktyki, dotyczące czasów fermentacji i czasów dojrzewania! Na wyższym poziomie odbywa się również chłodzenie i butelkowanie piwa. Priorytetem jest czystość gotowania.

Pecký Pivovar to więcej niż garść garnków i tubek, z których wydobywają się beczki z piwem. Piwo to ich pasja. Można go skosztować w stylowym pubie. Samą produkcję piwa można zobaczyć podczas wycieczki obejmującej degustację piw i innych specjałów kulinarnych. Prawdziwą ucztą jest piwne spa, w którym można się zrelaksować w wannie z hydromasażem lub w ogrzewanym podwójnym łóżku i cieszyć się spokojem i ciszą.

Informacje oraz zdjęcia pochodzą ze strony peckypivovar.cz

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0