Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Martinova Bouda

Schronisko górskie Martinovka znajduje się na granicznym grzbiecie Karkonoszy na wysokości 1288 metrów nad poziomem morza.

Martinova Bouda jest uznawane za jedną z najwyżej położonych schronisk, w najsurowszych partiach, najwyższego pasma górskiego w Czechach. Dużym atutem tego miejsca jest przepiękny widok rozciągający się z okien. Położenie to kolejny walor tego miejsca. Znajduję się ono na jednym z głównych skrzyżowań, oznakowanych tras turystycznych, które umożliwają wiele ciekawych, urozmaiconych górskich tras i wycieczek w różnych kierunkach od krótkich spacerów – na przykład do Źródeł Łaby (2,5 km), aż po całodniowe wycieczki – na przykład na Śnieżkę (16 km).

Jak dotrzeć?

  • Przez Špindlerův Mlýn przejeżdża się prosto główną drogą. Pierwszy skręt jest dopiero za miejscowością w miejscu zwanym „Medvědí koleno“.

  • Można dojechać również samochodem (zimową porą niestety nie dojedziemy do samej Martinovki samochodem) - najpierw należy odebrać pozwolenie na wjazd i pozostawanie w chronionej strefie KPNu w zarządzie parku w Špindlerův Mlýnie. Następnie można dojechać pod samą Martinovą Boude.

  • Zimą jest możliwość zamówienia specjalnego transportu u pracowników schroniska, którzy w wyznaczone miejsce przyjeżdżają po turystów i ich bagaże. 

Noclegi

  • 42 miejsca noclegowe - 12 pokoi.

  • Dwu - pięcioosobowe pokoje.

  • Każdy skromny pokój ma własną łazienkę.

  • Ceny w przedziale od 470 CZK (ze śniadaniem).

Dodatkowo..

  • Na terenie obiektu jest restauracja, w której można zjeść smaczny, ciepły posiłek.

  • Dostępna sieć Wi - Fi.

  • Przy niesprzyjającej pogodzie i w dniach odpoczynku w obiekcie Martinovej boudy do dyspozycji jest sauna, a także wspólna sala ze strzałkami i projektorem. ?

Źródło zdjęć: martinovka.cz
Ostatnia aktualizacja – luty 2020. Za zmiany w powyższych danych redakcja portalu www.karkonosze.pl nie odpowiada.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0