Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO

Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO to największa ekspozycja klocków Lego w Karpaczu, całość ekspozycji ulokowana jest na dwóch kondygnacjach i składa się aż z 9 sal tematycznych.

W Prywatnym Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO znajdują się między innymi makiety najciekawszych tematycznie serii Lego (Star Wars, Technic, Miners, Atlantis, City i wiele innych), jak również wiele autorskich budowli. Dużo emocji i radości z pewnością sprawi każdemu zwiedzającemu to, że sam może uruchomić np. pociąg, posterować maszyną budowlaną lub wprawić w ruch najróżniejsze elementy każdej z makiet, dzięki czemu staną się one małym światem tętniącym życiem. Ciekawscy też znajda tu coś dla siebie, gdyż mogą dowiedzieć się interesujących rzeczy odnośnie modeli znajdujących się na ekspozycji - przy każdej z gablot zostały umieszczone tabliczki prezentujące najciekawsze informacje o każdym z modeli/budowli. Dzięki Prywatnemu Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego można choć przez chwilę poczuć się jak dziecko, a dzieci zaś z pewnością pobudzą tu swoją wyobraźnię. Bez względu na wiek po obejrzeniu ekspozycji można spróbować swoich sił, wykazać się kreatywnością i na miejscu stworzyć równie nietypowe budowle, jak te dopiero co obejrzane. By przedłużyć beztroskie chwile kreatywnej zabawy, można skorzystać z zasobów mieszczącego się wewnątrz sklepu.

Godziny otwarcia

  • Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00

Cennik:

  MUZEUM LEGO MUZEUM KONSOL DWA MUZEA
1 osoba 19 zł 16 zł 28 zł
2 osoby 33 zł 29 zł 50 zł
3 osoby 47 zł 42 zł 70 zł
4 osoby 61 zł 54 zł 88 zł
5 osób 74 zł 65 zł 105 zł

Dzieci poniżej trzeciego roku życia wstęp bezpłatny.
Grupy zorganizowane ceny do negocjacji.

Sklep:

  • Na terenie naszego obiektu znajduję się sklep z klockami Lego. Można u nas zakupić modele z wielu serii, takich jak: City, Friends, Technic, Star Wars, Ninjago i wiele wiele innych. 
  • Ceny produktów marki Lego w naszym sklepie są na poziomie katalogowym i poniżej, przez co można u nas nabyć na prawde ciekawe zestawy, nie przepłacając!
  • Tylko w naszym sklepie z klockami Lego w Karpaczu można nabyć wyjatkowe i wielokrotnie unikatowe oryginalne minifigurki.

Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO
Karpacz, ul. Mickiewicza 11 (wejście od głównej ulicy)
tel: 602 629 833, 602 465 458
e-mail: kontakt@muzeumklockow.pl

Jeżeli szukacie noclegu w górach zapraszamy do zapoznania się z ofertami noclgowymi: TUTAJ.
Ostatnia aktualizacja – luty 2020. Za zmiany w powyższych danych redakcja portalu www.karkonosze.pl nie odpowiada

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0