Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Jesienny spacer po Szklarskiej Porębie

Jesienne Karkonosze zachwycają wspaniałymi pejzażami i ciepłymi barwami. Mieniące się złotem i czerwienią drzewa zapewniają niepowtarzalne widoki. Tak przedstawia się Szklarska Poręba w promieniach jesiennego słońca.

Komentarze

Marzena • 2017-10-25

No magiczne miejsce tylko sie zakochac jest tyle miejsc do zwiedzania ze brakuje czasu zeby wszystko zobaczyc moj malzonek zabral mnie tam 14 lat temu gdzie nocowalismy w hotelu Bozena. Ktory widnieje na fotce i cigle tam wracamy teraz rowniez z corkami ktore sa zachwycone. Pozdrawiamy goraco.

Andrzej • 2017-10-26

Ja też z moją małżonką uważamy,że Szklarska ma to coś czego nie mają inne miasta.Jesteśmy wręcz zakochani w tej miejscowości i jej klimacie. Tam trzeba po prostu być i "połazić" po mieście i pięknej okolicy. Wiem co mówię bo od kilkunastu (14) lat Szklarska jest naszym letnim portem . I niech ktoś mi nie mówi ,że jesteśmy dziwakami. Pojedź raz i sam zobaczysz !!! Pozdrawiam tych spotkanych na Szrenicy i nie tylko .

Gość • 2017-10-28

Moje kochane miejsce zapamiętane do końca życia.

Zibi • 2017-10-28

Szklarska Poręba cudowna - szczególnie pod Szrenicą . Jeszcze tydzień temu była kolorowa jesień . Spędziliśmy wspaniałe dni .... pozostały tylko wspomnienie . Powrócimy tam ....

Gość • 2017-10-28

Na przełomie sierpnia i września wybrałam się na 12 dni do Szklarskiej Poręby. Zatrzymałam się w pięknym pensjonacie " Zającówka ".Tam spędziłam dzieciństwo w Domu Dziecka 60 lat temu.Moim celem było odwiedzić ten dom. Odwiedziłam koleżankę z którą chodziłam do szkoły.Spacerowałam po Szklarskiej odwiedzając stare kąty.Wjechałam wyciągiem na Szrenicę.A jako dziecko pokonywałam tą trasę pieszo.Pieszo chodziliśmy na zakręt śmierci.Miło wspominam pobyt w Szklarskiej Porębie.To jest moje kochane miasto.Tam zostawiłam cząstkę swojego życia.Ja tam wrócę.

Gość • 2017-10-29

Podpisuję się obiema rękoma. To piękne , magiczne miejsce. Moje rodzinne. Mimo,że wyjechałam 45 lat temu , co jakiś czas wracam. Mimo,że mieszkam w turystycznym zakątku nie czuję tego co jest w Szklarskiej. W tym roku spędziliśmy parę dniw Szklarskiej ,zatrzymaliśmy się w w pensjonacie"Ewa" (gorąco polecam), było to za mało!!!!!!!!!! Jeszcze nie raz tam wrócę, to moje ukochane miejsce na ziemi.

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)