Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Biuro Podróży Discover Silesia

Discover Silesia to biuro podróży specjalizujące się w organizowaniu pobytów i wycieczek w Regionie Karkonoskim i Kotlinie Jeleniogórskiej. Nasza oferta oparta jest głównie o atrakcje właśnie tej części Dolnego Śląska  – pod względem historycznym najbogatszego i najbardziej tajemniczego zakątka Polski.

Oferujemy wycieczki i gry terenowe, a także niecodzienne sposoby odkrywania naszego regionu np. w trakcie degustacji lokalnych alkoholi przeplatanej legendami karkonoskimi i opowieścią o tradycjach laboranckich.  

W trakcie wycieczek nasi goście, poznają znajdujące się tu bogactwo architektoniczne, różnorodność krajobrazów i wielokulturową historię. Dzięki naszym bliskim kontaktom z właścicielami odwiedzanych miejsc, uczestnicy wycieczek mogą doświadczyć i zobaczyć więcej niż inni turyści.

Nasza oferta poznawania regionu łączy dobrą zabawę i profesjonalną informację o regionie. Dążymy do tego, aby Dolny Śląsk stał się miejscem, do którego wraca się wielokrotnie, odkrywając kolejno tajemnice zamków, pałaców, podziemi, kopalń, twierdz, miast, rodzin szlacheckich, a także zwykłych mieszkańców, którzy tworzyli ten region przez wieki.

Wyróżniają nas przede wszystkim ludzie. Współpracujemy z licencjonowanymi Przewodnikami i Pilotami Wycieczek ze Stowarzyszenia Gildia Przewodników Sudeckich. Są to doskonale przygotowani, profesjonalni przewodnicy i pasjonaci regionu, którzy w elastyczny, dostosowany do grupy sposób, prowadzą wycieczki, często w strojach historycznych. 

Nasza oferta jest doskonałym uzupełnieniem pobytów dla uczestników konferencji i wyjazdów firmowych szukających regionalnych atrakcji urozmaicających spotkania biznesowe oraz nietuzinkowych sposobów na gry i zabawy integracyjne. 

Obsługujemy turystów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz grupy biznesowe w języku polskim, niemieckim, angielskim oraz rosyjskim.

Kontakt: +48 502 212 882, www.discoversilesia.pl, biuro@discoversilesia.pl 

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0