Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Topollino

Topollino leży dosłownie uliczkę dalej od wiodącej przez Szklarska Porębę drogi krajowej numer 3 przy ulicy 1 Maja 1. Dzięki takiej lokalizacji bardzo łatwo do niej i dojechać samochodem i dojść pieszo na przykład z Kruczych Skał, które są okoliczną atrakcją.
Jak nazwa wskazuje w Topollino można zjeść głównie przysmaki kuchni włoskiej. Stoliki, krzesła i nakrycia sprawiają wrażenia jakby codziennie odbywała się tu sielska, włoska biesiada. Można tu zjeść prawdziwie aromatyczne i sycące pasty, lekkie sałatki czy spróbować włoskiej oliwy z oliwek podawanej z domowego wypieku chlebem. Od 10 do 13 podawane są śniadania ze specjalnego śniadaniowego menu. A później można spróbować aromatycznej włoskiej pizzy – zwłaszcza tej o nazwie Toppolino, spaghetti czy risotto.
Jeśli ktoś nie przepada za tym rodzajem kuchni, ale jego towarzysze chcą jej spróbować na pewno nie zostanie głodny. W Topollino podawane są również największe przysmaki kuchni polskiej jak schabowy. Restauracja czynna jest codziennie do 22, oprócz weekendów, kiedy to można zjeść tutaj kolację aż do godziny 23.
Ulubione (0)