Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Ski&Sun

Restauracje znajdują się na górnej i dolnej stacji wyciągu.

Restaurację Ski&Sun można znaleźć w Świeradowie Zdroju w dwóch miejscach – w dolnej stacji kolejki gondolowej i w górnej stacji kolejki gondolowej. Obie restauracje zapewniają świetny widok na panoramę gór izerskich i dostęp do stoku narciarskiego. Zwłaszcza restauracja położona przy górnej stacji zapewnia niesamowity widok na całą dolinę, trasę zjazdową i szczyty gór.
W każdej restauracji Ski&Sun narciarze czy turyści mogą zjeść syty posiłek przed dalszym zjeżdżaniem po stoku na nartach czy po całym dniu zwiedzania i wędrowania szlakami. W restauracjach wystrój jest bardzo kolorowy, ale dzięki drewnianym stołom i ławom wiadomo, że jest się w górskim kurorcie.
Z restauracji korzystać można przez cały rok, ale w godzinach pracy kolei gondolowej. Warto tu zjeść domowe ciasta, napić się herbaty lub kawy. Na obiad można zamówić pierogi, pyszną zupę, sycące makarony, lekką sałatkę czy tradycyjnie przyrządzone polskie mięsa. Można też zamówić górską pizzę o średnicy 30 cm pod jedną z intrygujących nazw jak Duch Gór, Izerska czy Śnieżna.
Ulubione (0)