Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

SIELSKI DOMEK

Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek. Zapraszamy! Każdy znajdzie coś dla siebie !

Dodaj do ulubionych
Miłków
Cena od 80 zł
+486612 ... +486910 ...
Wyślij zapytanie
+12

O obiekcie

Oferujemy Państwu Urokliwy dom na powierzchni 65 ułożonych u stóp Karkonów w Miłkowie ,65 m2 Oddalonym 5 minut od Karpacza.Domek jest ogrodzony z własnym parkingiem na auta, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się górska rzeka najmłodszych dzieci i dzieci z boiskiem i placem dla dzieci. Położenie domu sprawia, że ​​jest miejsce dla osób szukających i spokoju, także lubiących aktywny wypoczynek.

Oferujemy

Udostępniony jest salonik z kominkiem  z niezależnym ogrzewaniem Bezpośrenim wyjściem do ogrodu z możliwością grilowania. Aneks kuchenny z wyposażeniem i przestronną nowoczesną łazienką. Na piętrze znajdują sie 2 pokoje (sypialnie 4-osobowe) z tarasami i widokami na góry (Śnieżkę). Domek jest ogrodzony z własnym parkingiem na auta, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się górska rzeka i odkryty basen z boiskiem i placem zabaw dla najmłodszych. Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek. Zapraszamy! Każdy znajdzie coś dla siebie wśród licznych atrakcji.

Wyposażenie obiektu

Ogród do dyspozycji gości
Grill
Parking
Obiekt całoroczny

Wyposażenie pokoi

Taras
Ekspres do kawy
Zastawa stołowa
Lodówka
Radio
Telewizor
Ogrzewanie
Część pokoi z balkonami
Balkon
Aneks kuchenny
Łazienka
Ręczniki
Suszarka do włosów

Szczegóły

Cena - minimum 600ł za domek (95.00 zł/osoba)

https://www.

Położenie

Wyślij zapytanie

SIELSKI DOMEK

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0