Dom Nad Wodospadem pod Śnieżnymi Kotłami

Klimatyczny domek w górskim wydaniu.

Michałowicka 30, Jelenia Góra

Witajcie w niezwykłym Domu Nad Wodospadem pod Śnieżnymi Kotłami. Oferujemy Państwu nocleg w miejscu, gdzie połączyliśmy tradycję górskich domów sudeckich z nowoczesnością, tworząc dla was niepowtarzalny klimat Karkonoszy. To zrewitalizowane cudo dawnej architektury, skrywa w sobie dziesiątki lat historii i przenosi Was w czasy, gdy górskie chaty w Karkonoszach były symbolem obecności Autochtonów Sudeckich.

Nasz dom, osadzony w malowniczym zakątku, nieopodal Rezydencji Spa&Wellness Nad Wodospadem mógłby z powodzeniem być rezydencją ducha gór. Choć jego struktura nawiązuje do tradycyjnych domów sudeckich, to dom oferuje wszystkie nowoczesne udogodnienia, byście mogli cieszyć się wyjątkowym urlopem w Karkonoszach.

Zanurz się w atmosferę Karkonoszy, rezerwując cały dom dla siebie i swoich bliskich. Opcje są różnorodne - od przestronnej przystani dla 10 osób, oferującej trzy sypialnie, dwa salony, dwa aneksy kuchenne, łazienki i saunę, po intymniejsze opcje dla mniejszych grup zorganizowanych: 6-osobowej i 4-osobowej. Niezależne połowy domu z osobnymi wejściami zapewnią Wam prywatność, a zarazem dostęp do urokliwego ogrodu i sauny. Część A z sypialnią, salonem, aneksem kuchennym i łazienką przeznaczona jest dla  grupy 4-osobowej. Część B z dwiema sypialniami, salonem, aneksem kuchennym i kolejną łazienką zaspokoi potrzeby grupy 6-osobowej. Opcje dla różnych grup są elastyczne i dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Wynajmując cały obiekt, mają Państwo dostęp do dwóch części domu, z których każda ma swój wyjątkowy czar. 

Górski Dom Nad Wodospadem pod Śnieżnymi Kotłami to nie tylko przestrzeń noclegowa, to podróż w czasie. Zachowaliśmy historyczny charakter tego miejsca, by przeplatając go z nowoczesnością, stworzyć niepowtarzalną aurę łączącą ciepło z wygodą.

Przyjemność wynajmu Domu Nad Wodospadem pod Śnieżnymi Kotłami to nie tylko dostęp do własnej przestrzeni, ale także możliwość skorzystania z sauny (dodatkowo płatnej) oraz relaksu w ogródku, a dodatkowo, dla tych, którzy zapragną pełni luksusu, istnieje możliwość skorzystania ze strefy SPA w Rezydencji Spa&Wellness Nad Wodospadem (opcja płatna dodatkowo i wyłącznie po ustaleniu dostępności).

Zapraszamy do delektowania się górskim klimatem, wśród tradycji i wspaniałego otoczenia w Domu Nad Wodospadem pod Śnieżnymi Kotłami. Tu historia górskich sudeckich domów ożywa, a Państwo mogą cieszyć się wypoczynkiem w najpiękniejszej części Karkonoszy.

Nasz sudecki dom z duszą stworzy niezapomniane wspomnienia dla Waszej rodziny.

Domek przeznaczony jest dla maksymalnie 10 osób i składa się z:

 • trzech sypialni
 • dwóch salonów z rozkładanymi, dwuosobowymi sofami,
 • dwóch aneksów kuchennych z jadalnią,
 • dwie łazienki i osobna toaleta
 • sauny
Zobacz więcej

Udogodnienia

restaurant

Restauracja

garden

Ogród do dyspozycji gości

parking

Parking

shared_kitchen

Kuchnia ogólnodostępna

towels

Ręczniki

privat_bathroom

Prywatna łazienka

kitchen

Aneks kuchenny

heating

Ogrzewanie

hairdryer

Suszarka do włosów

wifi

Wi-Fi

fridge

Lodówka

tableware

Zastawa stołowa

small_animals

Akceptujemy małe zwierzęta

coffeemaker

Ekspres do kawy

open_year_round

Obiekt całoroczny

tv

TV

pool

Basen

sauna

Sauna

shared_bathroom

Łazienka na korytarzu

tv

Telewizor

meals

Oferta wyżywienia

grill

Grill

boiling_pot

Czajnik elektryczny

iconeq-lazienka-01

Część pokoi z łazienkami

card

Płatność kartą

bonfire_place

Miejsce na ognisko

air_conditioning

Klimatyzacja

dishwasher

Zmywarka

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Podane poniżej ceny są za noc. Dodatkowo do całego pobytu doliczana jest opłata za sprzątanie 300 zł.

 • Część A (max 4 os) – sezon I – 650 zł/ sezon II – 770 zł

 • Część B (max 6 os) - sezon I – 860 zł/ sezon II – 990 zł

 • Część C - Cały dom - (max 10 os) - sezon I – 1200 zł/ sezon II – 1450 zł/ sezon III*

*sezon III dotyczy tylko DOMKU C 

 • FERIE - 1500 zł (min 3 noclegi)
 • MAJÓWKA - 1500 zł (30.04- 5.05) (min 3 noclegi) 
 • WAKACJE - 1500 zł (1.07-31.08) (min 5 noclegów)
 • ŚWIĘTA I SYLWESTER – 1750 zł / noc (min noclegów info w recepcji)

Regulamin Domku Nad Wodospadem

§ 1 PRZEDMIOT REGULAMINU

 1. Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie Domku i jest integralną częścią umowy, do zawarcia której dochodzi poprzez podpisanie karty meldunkowej, jak również przez dokonanie rezerwacji oraz zapłatę zaliczki lub całej należności za pobyt w Domku. Dokonując ww. czynności Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.
  2. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie Domku.
  3. Regulamin jest dostępny do wglądu w domu Domku, a także na stronie www.nadwodospadem.eu

4. Dom należy oddać posprzątany. W przeciwnym razie za sprzątanie końcowe zostanie potrącona kwota 300 zł z kaucji

§ 2 DOBA HOTELOWA

 1. Domek wynajmowany jest na minimum 5 nocy. Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 11:00 dnia następnego. Na przyjazd Gości oczekujemy do godziny 18:00.
  2. Prośbę o przedłużenie pobytu Gość powinien zgłosić w recepcji jak najszybciej. Rezydencja może nie uwzględnić życzenia przedłużenia pobytu w przypadku gdy Goście nie przestrzegają obowiązującego regulaminu oraz w przypadkach braku takiej możliwości.

 2. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 do godz. 11:00. Nie ma możliwości przedłużenia doby pobytowej. Przekroczenie doby hotelowej bez uzgodnienia spowoduje naliczenie dodatkowej opłaty: do 30 min – 300 zł, do 1h – 500 zł, powyżej wartość jednego noclegu.

§ 3 REZERWACJA I MELDUNEK

1. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie pracownikowi recepcji dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podpisanie karty meldunkowej.
2. Gość Domku nie może przekazywać Domku osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę za pobyt.
3. Osoby niezameldowane w Domku mogą gościnnie przebywać od godziny 7:00 do godziny 22:00. 
4. Rezydencja może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, w szczególności poprzez wyrządzeniu szkody na mieniu Domku i Rezydencji lub mieniu Gości, szkody na osobie Gościa, pracownika Rezydencji lub innych osobach przebywających w Rezydencji.
5. Rezerwacja nosi miano gwarantowanej, jeżeli zostanie dokonana przedpłata w wysokości 30% wartości w terminie 4 dni od dnia złożenia rezerwacji. Brak zaliczki może skutkować anulowaniem rezerwacji.
7. W przypadku odwołania rezerwacji do 14 dni gwarantowanej, Rezydencja nie zwraca zadatku. W przypadku jej odwołania w terminie poniżej 14 dni przed przyjazdem należność jest wymagalna za cały okres rezerwacji.

8. W przypadku nie dotarcia Gościa w zaplanowanym terminie do Domku do godz. 18.00, rezerwacja ulega anulacji (chyba, że strony ustalą inaczej).
9. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w trakcie pobytu opłata nie podlega zwrotowi.

10. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca gotówką w dniu przyjazdu przy pobieraniu kluczy.

11. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł, która jest zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu Domku wynajmowanego przez Gościa.

§ 5 ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOŚCI

 1. Dzieci poniżej 15. roku życia powinny znajdować się na terenie Domku pod stałym nadzorem opiekunów prawnych. Opiekunowie prawni ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody powstałe w wyniku działania dzieci.
  2. Wynajmujący ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych Domku i jego otoczenia, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Rezydencja zastrzega sobie prawo do obciążenia Wynajmującego za szkody powstałe z jego winy (zweryfikowane podczas pobytu w obiekcie) poprzez doliczenie kosztów naprawy do rachunku.
  3. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu, Rezydencja może odmówić świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka jest zobowiązana do niezwłocznego zastosowania się do żądań Rezydencji, uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia, do zapłaty za ewentualne zniszczenia oraz do opuszczenia Rezydencji.

 2. Gości rozlicza się za wykorzystany, płatny mini – barek w recepcji przy wyjeździe.

 3. Za szkody materialne gość jest obowiązany zapłacić na podstawie kosztorysu przedstawionego przez Rezydencję w pełnej wysokości.


§ 7 ZWROT RZECZY POZOSTAWIONYCH

 1. Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w pokoju hotelowym przez wyjeżdżającego Gościa, będą odesłane (na wniosek Gościa) na wskazany adres, na jego koszt.
  2. W przypadku nie otrzymania od Gościa dyspozycji odesłania pozostawionych rzeczy, Rezydencja przechowa powyższe przedmioty na koszt właściciela przez okres trzech miesięcy, a po upływie tego okresu przedmioty te przejdą na własność Rezydencji. Artykuły spożywcze będą przechowywane przez 24 godziny.

§ 10 POSTANOWIENIA DODATKOWE

 1. W Domu i jej bezpośrednim otoczeniu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu poza wyznaczonymi miejscami, przeznaczonymi do tego celu.


2. Gość wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) przez Rezydencję Spa&Wellness Nad Wodospadem, 58-570 Jelenia Góra, ul. Myśliwska 1 a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji pobytu Gościa w Rezydencji i Domu oraz korzystania przez Gościa z pozostałych usług świadczonych przez Rezydencję. Gość ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich korygowania.
3. Zakazuje się prowadzenia na terenie Domu akwizycji i sprzedaży obnośnej.
5. Zabrania się nadmiernego hałasowania na terenie, powodowania nieprzyjemnych zapachów, ani innych rzeczy, które przeszkadzają, szkodzą czy irytują pozostałych Gości.
6. Gościom nie wolno dokonywać jakichkolwiek zmian w domu i jego wyposażeniu, poza nieznacznym przestawianiem mebli i wyposażenia, nie naruszającym ich funkcjonalność i bezpieczeństwa korzystania.
7. Każda część domu wyposażona jest w płatny mini barek (cennik dostępny w domu). Przy wyjeździe należy zgłosić i uiścić opłatę za wykorzystane artykuły.

8. W strefie SPA płatne pozostają zabiegi, których rozliczenie następuje na podstawie karty zleceń prowadzonej przez obsługę SPA.

9. Sprzątanie Domu tylko na życzenie Gościa za dodatkową opłatą w wysokości 60 zł za każde sprzątanie. Chęć skorzystania z usługi prosimy zgłaszać w recepcji w wyprzedzeniem jednodniowym.

10. Chęć skorzystania z sauny w domu należy zgłosić telefonicznie w godzinach 08.00-18.00 z co najmniej 4 godzinnym wyprzedzeniem. Koszt sauny wynosi 100 zł/ dzień

10. Goście oddają dom posprzątany. W przypadku pozostawienia domu w nieładzie z kaucji potrącone zostanie 300 zł za sprzątanie końcowe.

 

Chęć skorzystania ze strefy SPA – wyłącznie po uzgodnieniu wcześniejszym.

2 h wejście na Spa (basen, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, ręcznik) kosztuje 60 zł/os (nie ma zniżek dla dzieci).

Wejście na SPA w godzinach 10:--12:00, lub 15:00-19:00

Istnieje możliwość wykupienia posiłków w Rezydencji nad Wodospadem – w miarę dostępności i wyłącznie po uzgodnieniu w odpowiednim wyprzedzeniem – najpóźniej na 1 dobę wcześniej.

 

Koszt posiłków:

Chęć skorzystania z posiłków należy każdorazowo ustalić z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem

Nie przysługują zniżki dla dzieci powyżej 5 roku życia na posiłki.

Śniadanie- 85 zł/os/dziennie, dzieci do lat 5 – 65 zł

Obiadokolacja – 150 zł/os/dziennie

Dzieci do lat 5 – 115 zł/dziecko

Zobacz więcej

Oferty specjalne

Jesień
Last Minute
Wielkanoc
Wczasy z dziećmi
chevron_left
chevron_right
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

Zarezerwuj Online

621 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 1470 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0