Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Gazownia

Lokal od 10 lat gości w swoich murach amatorów pysznej pizzy

Pizzeria Żywiec Club w Jeleniej Górze bardzo dobrze znana jest pod nazwą Gazownia. Od ponad 10 lat jest to kultowe miejsce, dla wszystkich, którzy chcą zjeść dobrą pizzę. Dzięki lokalizacji w samym centrum Jeleniej Góry, blisko okazałego budynku poczty głównej i deptaka, którym codziennie spacerują setki turystów, a także blisko szkół średnich i Uniwersytetu Ekonomicznego, Gazownia praktycznie codziennie jest wypełniona po brzegi.
Żeby wejść do lokalu trzeba skręcić w bramę na ulicy Pocztowej 8 i przejść przez małe podwórko między kamienicami. W środku pizzerii można zastać bardzo ciekawy wystrój sprzyjający spotkaniom czy nawet rodzinnym obiadom. Na ścianach można zobaczyć mnóstwo obrazów i zdjęć przedstawiających panoramę okolicy i samo miasto. Drewniany bar i kamienna podłoga również dodają temu miejscu uroku.
W menu można znaleźć przede wszystkim różnego rodzaju pizze w trzech wielkościach: 28 cm, 40 cm i 50 cm. Dzięki zachowaniu oryginalnych włoskich nazw nie ma problemu z wyborem ulubionej pizzy. Można też skosztować sałatek, włoskich makaronów czy mięs w tym plackach po węgiersku. Pizzeria czynna jest od poniedziałku do soboty od 12 do 22.
Ulubione (0)