Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Colosseum

Pizzeria w centrum Sobieszowa

Pizzerię Colosseum można znaleźć u podnóża gór Karkonoszy w Sobieszowie, dzielnicy Jeleniej Góry. Można tu trafić bardzo łatwo z głównej drogi biegnącej do Szklarskiej Poręby, albo do Karpacza. W okolicy pizzerii jest też popularny Zamek Chojnik, na który można wejść po uprzednim przejściu przez teren Karkonoskiego Parku Narodowego i spacerze lub wspinaczce na wzgórze zamkowe.
Colosseum to świetne miejsce, aby zejść obiad po takim spacerze. W lokalu można poczuć przyjazną atmosferę i klimat włoskiej pizzerii. Restauracja może pochwalić się działalnością od 1999 roku.  Pizza, sałatki, pasty czy risotta to nie wszystko co można znaleźć w menu tej restauracji.  Dzięki zachowaniu tradycyjnych włoskich nazw bez trudu można zidentyfikować swoją ulubioną pizze. Pizzeria otwarta jest dla gości codziennie od 12 do 22.

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0