Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Cafeina

Stylowy lokal z bogatym menu.

Cafeina to bardzo stylowa, mała restauracja i kawiarnia miesząca się przy ulicy Ogińskiego 1D w jeleniogórskiej dzielnicy Zabobrze między sklepem Rondo a przychodnią. Mimo, że jest zlokalizowana w nowoczesnym budynku wchodząc do środka można zostać pozytywnie zaskoczonym oryginalnym wystrojem. Drewniane, białe krzesła, stylowe stoliczki i menu wypisane na dużej, czarnej tablicy kredą z pewnością czyni to miejsce bardzo przytulnym i unikatowym.

W restauracji można zjeść śniadanie, obiad czy kolację przez cały tydzień. Z rana można skorzystać tutaj z typowo śniadaniowego menu, jednak popołudniu można zjeść między innymi burgery wykonywane według sprawdzonej receptury od postaw, a także grillowane bagietki, różnego rodzaju sałatki zupy czy makarony. W menu dań głównych znajdują się również oryginalnie przyrządzane mięsa jak pierś z kurczaka Supreme, dorsz Brandade czy też danie popisowe szefa kuchni długo duszone policzki wołowe. Wszystkie pół produkty takie jak bułki do burgerów czy makarony robione są na miejscu.

Cafeina to również kawiarnia, do której można wpaść na kawę i ciastko, albo tartę czy inny deser z menu. Jest to miejsce, które w bardzo udany sposób łączy mała kawiarenkę, z restauracją z najwyższej półki.

Restauracja czynna:
  • poniedziałek - czwartek 09:00 -  20:00
  • piatek - sobota 09:00 - 21:00
  • niedziela - nieczynne
Ulubione (0)