Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Aurora

Smaki i tradycje Rosji ukryte w przytulnych, stylowych wnętrzach.

Aurora to unikatowa restauracja, którą powinien odwiedzić każdy, kto sugeruje się rekomendacjami magazynu National Geographic, a także każdy kto lubi kuchnię rosyjską lub po prostu tęskni za klimatem ZSRR. Restauracja Aurora położona jest przy ul. Konstytucji 3 Maja 45 w Karpaczu, czyli przy deptaku, który prowadzi turystów między licznymi sklepikami i knajpkami. Ale tylko nad tą pali się neon polecenia przez jeden z najlepszych magazynów turystycznych na świecie. Aurora otwarta jest codziennie od 11 do ostatniego gościa.
Klimat socjalizmu, propagandowe plakaty czy rosyjskie dokumenty ustawione w gablocie już od wejścia robią na każdym wrażenie i mocno sugerują, że jest to restauracja rosyjska i takiej też kuchni można się tu spodziewać. Do tego w lokalu puszczana jest tylko rosyjska muzyka, która umila gościom czas. Lokal jest niewielki przez co bardzo przytulny.
W menu można znaleźć potrawy z każdej części Rosji od zupy solanki, żarkoje, po pierogi czy gulasze, smalec i ryby. Można także wypić herbatę w szklance z metalowym uchwytem czy mocną kawę. Dostępne są też kwas chlebowy, piwo czy oczywiście wódka.
W tej restauracji funkcjonuje też fan club Stolichnay, czyli alkoholu, który zaczął być produkowany na początku XX wieku w Moskwie.
Ulubione (0)