Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

PENZION SIMA

Dodaj do ulubionych
budynek nr, Harrachov
+420608 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Pensjonat Sima położony jest 300 metrów od skoczni i stoków narciarskich w centrum Harrachova. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi. Dworzec autobusowy oddalony jest od obiektu o 400 metrów. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Najbliższe restauracje i sklepy oddalone są od obiektu o zaledwie 50 metrów, a pole do minigolfa oraz plac zabaw dla dzieci – o 100 metrów. Korty tenisowe i naturalny basen usytuowane są 200 metrów od pensjonatu. Odległość od wodospadów na rzece Mumlawa wynosi 2 km.


Wszystkie apartamenty i apartamenty typu studio dysponują aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem z widokiem na skocznię lub okolicę. W każdym apartamencie znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Oferujemy

Wyposażenie obiektu

Wyposażenie pokoi

Szczegóły

Położenie

Wyślij zapytanie

PENZION SIMA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego PENZION SIMA 512 46 Harrachov, , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

8 wyświetleń w 2024r. Łącznie 95 (od 2023r.)
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0