Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

PENZION SIMA

O obiekcie

Pensjonat Sima położony jest 300 metrów od skoczni i stoków narciarskich w centrum Harrachova. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi. Dworzec autobusowy oddalony jest od obiektu o 400 metrów. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Najbliższe restauracje i sklepy oddalone są od obiektu o zaledwie 50 metrów, a pole do minigolfa oraz plac zabaw dla dzieci – o 100 metrów. Korty tenisowe i naturalny basen usytuowane są 200 metrów od pensjonatu. Odległość od wodospadów na rzece Mumlawa wynosi 2 km.

Oferujemy

Wszystkie apartamenty i apartamenty typu studio dysponują aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem z widokiem na skocznię lub okolicę. W każdym apartamencie znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Wyposażenie obiektu

Wyposażenie pokoi

Szczegóły

Położenie

Wyślij zapytanie

PENZION SIMA

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0