Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel HARRACHOV INN ***

Dodaj do ulubionych
Harrachov
+420775 ... +420777 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel Harrachov Inn znajduje się w centrum Harrachova, nieopodal parku i zaledwie 100 metrów od ośrodka sportowego i narciarskiego, blisko sklepów, barów oraz restauracji. Wszystkie pokoje mają balkon. W hotelu Harrachov Inn znajduje się restauracja z letnim tarasem oraz bar. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw na świeżym powietrzu oraz salę zabaw. Do dyspozycji Gości jest też przechowalnia sprzętu narciarskiego i rowerów. W holu można nieodpłatnie korzystać z komputera z dostępem do Internetu.

Oferujemy

W hotelu przygotowano 30 pokoi: 10 dwuosobowych, 10 trzyosobowych, 7 czteroosobowych, 2 pokoje rodzinne z oddzielnymi sypialniami oraz 1 Superior Suite z kuchnią i 3 oddzielnymi pokojami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, WC, a każdy pokój wyposażony jest w nowoczesny telewizor LCD Samsung 82-cm.

Wyposażenie obiektu

Wyposażenie pokoi

Szczegóły

Położenie

Wyślij zapytanie

Hotel HARRACHOV INN ***

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0