Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel HARRACHOV INN ***

Dodaj do ulubionych
budynek nr, Harrachov
+420775 ... +420777 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel Harrachov Inn znajduje się w centrum Harrachova, nieopodal parku i zaledwie 100 metrów od ośrodka sportowego i narciarskiego, blisko sklepów, barów oraz restauracji. Wszystkie pokoje mają balkon. W hotelu Harrachov Inn znajduje się restauracja z letnim tarasem oraz bar. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw na świeżym powietrzu oraz salę zabaw. Do dyspozycji Gości jest też przechowalnia sprzętu narciarskiego i rowerów. W holu można nieodpłatnie korzystać z komputera z dostępem do Internetu.


W hotelu przygotowano 30 pokoi: 10 dwuosobowych, 10 trzyosobowych, 7 czteroosobowych, 2 pokoje rodzinne z oddzielnymi sypialniami oraz 1 Superior Suite z kuchnią i 3 oddzielnymi pokojami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, WC, a każdy pokój wyposażony jest w nowoczesny telewizor LCD Samsung 82-cm.

Oferujemy

Wyposażenie obiektu

Wyposażenie pokoi

Szczegóły

Położenie

Wyślij zapytanie

Hotel HARRACHOV INN ***

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Hotel HARRACHOV INN ***, , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

13 wyświetleń w 2024r. Łącznie 130 (od 2023r.)
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0