Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Zamek Karpniki

Apartamenty w Jeleniej Górze

Dodaj do ulubionych
ul. Łąkowa 1, Karpniki k/Jeleniej Góry
Cena 250 - 1200 zł
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Pobyt w Zamku Karpniki to wyjątkowe doświadczenie. Wiemy to, ponieważ zyskaliśmy grono zadowolonych Gości, którzy dzięki swoim opiniom zainspirowali nas do zebrania kilku powodów, dla których warto wybrać właśnie nas. Zamek Karpniki to prawdziwy zamek. Nie tylko z nazwy. Ze średniowieczną fosą, wieżą strzegącą wejścia, labiryntem korytarzy i schodów oraz zamkowymi komnatami. Wybierając nocleg u nas, śpią Państwo w głównym budynku. Nie ma oficyn ani odrębnych budynków przy zamku. Wyróżnia nas prawdziwy zamkowy charakter oraz autentyczność miejsca.

Oferujemy

Dla Państwa stworzyliśmy przestrzeń nawiązującą do dawnego wyposażenia zamkowego, aby mogli poczuć się Państwo wyjątkowo, doświadczyć podróży przez epoki. Pokoje i apartamenty rozmieszczone są na różnych kondygnacjach, jest ich łącznie 20, a ich cena zależy od kategorii i lokalizacji. Oferta obejmuje: 2 apartamenty historyczne, 2 apartamenty z osobną sypialnią i pokojem dziennym, 9 pokoi typu Junior Suite, 6 pokoi standardowych, 1 pokój standard plus. Hohenzollernowie spędzali kilka miesięcy w roku w karpnickim zamku, preferując to miejsce nad królewski Pałac w Berlinie. Wspaniałe widoki, spokojna okolica, otoczenie zieleni i zachwycające krajobrazy, które zafascynowały królewską rodzinę, stanowić będą integralną część Państwa pobytu. Zamek ogrzewany jest wodą termalną. Nie ma mowy o zimnych zamkowych murach! Zaskoczy Państwa fakt, jak ciepło jest w każdym pomieszczeniu. To innowacyjne rozwiązanie jest jednym z elementów naszej proekologicznej działalności i wdrażania koncepcji rozwoju tego miejsca.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Restauracja
Siłownia
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)