Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

TIME GATES

Podziemia Jelenia Góra

Podziemia Time Gates to jedyne miejsce, gdzie będziesz mógł podróżować w czasie i przestrzeni, bo dla nas czas to pojęcie względne!

Wybierz się z nami w 300-letnią podróż w głąb przeszłości i przyszłości DOLNEGO ŚLĄSKA i KARKONOSZY.  Dowiedz się co Polscy profesorowie Zygmunt Wróblewski i Karol Olszewski w 1883 roku ukryli w naczyniach Dewara. Czy gromy pioruna tworzą dźwięki nieskończoności?

Na to pytanie odpowie Ci największa w Polsce cewka Tesli, a MILION VOLT sprawi, że przeniesiesz się w czasie i przestrzeni. Poznaj Wędrowców i wspólnie z nimi odbądź fascynująca podróż po podziemnym królestwie Ducha Gór Liczyrzepy strażnika legend Karkonoszy.

GODZINY OTWARCIA PODZIEMI:
 
- od poniedziałku do niedzieli: 10:00-17:00
 
- Pokaz Szalonego Naukowca: codziennie o 12:15 i 14:15 – lekcja fizyki na wesoło, eksperymenty z ciekłym azotem (odbywa się przy minimum 10 uczestnikach).
 
- Jelenia Góra Jakiej Nie Znacie: pon – pt o 15:00 – zwiedzanie miasta z Przewodnikiem – godzinny spacer fragmentem Jeleniogórskiego Traktu Śródmiejskiego (odbywa się przy minimum 10 uczestnikach).
 
Ze względu na niską temperaturę (ok. 7 stopni przez cały rok) i wysoką wilgotność powietrza wewnątrz obiektu zalecamy zabranie ciepłej odzieży.   
 
Zwiedzanie trasy turystycznej z przewodnikiem obywa się o pełnych godzinach. W przypadku rezerwacji możliwość ustalenia indywidualnego terminu zwiedzania podziemi.
 
Preferowany kontakt telefoniczny : 602 171 469 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@timegates.pl
 
CENY BILETÓW:
 
Normalny – 20 zł
Ulgowy – 15 zł (za okazaniem legitymacji) - bilet ulgowy przysługuje dla młodzieży szkolnej, studentów, emerytów oraz rencistów.
Bilet dla grup zorganizowanych – 15 zł
Bilet rodzinny (2+2) - 66 zł
Karta dużej rodziny – 15 zł
Pokaz Szalonego Naukowca – 10 zł
Jelenia Góra Jakiej Nie Znacie – zwiedzanie miasta – 15 zł 

Ulubione (0)