Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

TEATR NASZ - Michałowice

Teatr Nasz to miejsce z ponad 20 letnią tradycją. Położony w niezwykłym miejscu, emanuje pozytywną energią i ładuje baterie optymizmem.

Cały rok, w każdy piątek i sobotę w Teatrze Naszym odbywają się spektakle muzyczno - kabaretowe. Przedstawienia są niezapomnianą mieszanką świetnych tekstów, rewelacyjnej oprawy muzycznej oraz brawurowych interpretacji piosenek.

Po spektaklu można skosztować specjałów teatralnej restauracji przy lampce dobrego wina oraz porozmawiać z aktorami. To niezwykłe miejsce znajduje się w Michałowicach, niedaleko Szklarskiej Poręby (ok.20 km od Jeleniej Góry).

Cały obiekt złożony jest z sali teatralnej, restauracji oraz 4 budynków, w których do dyspozycji Gości oddane są przytulne pokoje z łazienkami, w których zanocuje wygodnie 45 osób.

Teatr Nasz zaprasza również do organizacji kameralnych szkoleń i konferencji, poślubnych przyjęć oraz innych rodzinnych uroczystości, których zwieńczeniem jest zawsze rozrywka na najwyższym poziomie (ostatecznie Michałowice leżą ponad 600 m. n.p.m).

Zawsze aktualny repertuar oraz informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych odbywających się w Teatrze Naszym można znaleźć na stronie internetowej: www.teatrnasz.pl www.facebook.com/teatrnaszmichalowice lub pod numerem telefonu +48 75 755 47 44

Ulubione (0)