Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

STROPNICA

Ośrodek wczasowy w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Partyzantów 3, Karpacz
Cena od 60 zł
75 7... 694 ...
Wyślij zapytanie
+ 12

O obiekcie

Stropnica położona jest na wysokości 830 m n.p.m. w najbardziej malowniczej części Karpacza z widokiem na panoramę Karkonoszy. Dogodna lokalizacja Stropnicy na obrzeżach Karkonoskiego Parku Narodowego w sąsiedztwie malowniczych szlaków turystycznych, jak również bliskość najwyższego szczytu Karkonoszy Śnieżki (1603 m n.p.m.) sprawiają, że Stropnica jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku.

Oferujemy

Wszystkie oferowane pokoje wyposażone są: - w łazienkę (WC, umywalka, prysznic,) - balkony z widokiem na panoramę Karkonoszy i Śnieżkę. Do dyspozycji Gości: - sala wielofunkcyjna (szkoleniowo/rekreacyjna) - bar - parking zewnętrzny - grill Bardzo dobre przygotowanie hotelu umożliwia zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Mamy przygotowane oferty indywidualne i zbiorowe dla grup podróżnych, młodzieżowych i klas szkolnych. Oferta hotelu jest także idealna dla aranżacji kameralnych, spotkań klubowych czy konferencji i seminariów. Stropnica dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu wyciągów narciarskich i rynny snowboardowej jest wymarzonym miejscem dla amatorów białego szaleństwa. Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu zimowego oraz instruktora do nauki jazdy na nartach (zniżki dla naszych Gości).

Wyposażenie obiektu

Obiekt całoroczny
Oferta wyżywienia
Plac zabaw
Parking
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Tenis stołowy
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Balkon
Ogrzewanie
Telewizor

Szczegóły

Od 60 zł z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja)

www.ka...

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)