Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

SIELSKI DOMEK

Domki w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
Miłków 40c
Cena 60 - 60 zł
661 ... 691 ...
Wyślij zapytanie
+ 17

O obiekcie

Oferujemy Państwu urokliwy domek o powierzchni 65 m2 położonym u stóp Karkonoszy w Miłkowie, oddalonym o 5 minut od Karpacza.Domek jest ogrodzony z własnym parkingiem na auta, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się górska rzeka i odkryty basen z boiskiem i placem zabaw dla najmłodszych. Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek.

Oferujemy

Udostępniony jest salonik z kominkiem i bezpośrenim wyjściem do ogrodu z możliwością grilowania. Aneks kuchenny z wyposażeniem i przestronną nowoczesną łazienką. Na piętrze znajdują sie 2 pokoje (sypialnie 4-osobowe) z tarasami i widokami na góry (Śnieżkę). Domek jest ogrodzony z własnym parkingiem na auta, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się górska rzeka i odkryty basen z boiskiem i placem zabaw dla najmłodszych. Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek. Zapraszamy! Każdy znajdzie coś dla siebie wśród licznych atrakcji.

Szczegóły

Wolny termin na Święta Wielkanocne! Zapraszamy

Cena - minimum 350 zł za domek (60 zł/osoba)

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)