Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

SIELSKI DOMEK

Domki w Miłkowie

Dodaj do ulubionych
Miłków 40c
Cena 60 - 60 zł
661 ... 691 ...
Wyślij zapytanie
+ 17

O obiekcie

Oferujemy Państwu urokliwy domek o powierzchni 65m2 położonym u stóp Karkonoszy w Miłkowie, oddalonym o 5 minut od Karpacza. Domek jest ogrodzony z własnym parkingiem na auta, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się górska rzeka i odkryty basen z boiskiem i placem zabaw dla najmłodszych. Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek.

Oferujemy

Udostępniony jest salonik z kominkiem i bezpośrenim wyjściem do ogrodu z możliwością grilowania. Aneks kuchenny z wyposażeniem i przestronną nowoczesną łazienką. Na piętrze znajdują sie 2 pokoje (sypialnie 4-osobowe) z tarasami i widokami na góry (Śnieżkę). Domek jest ogrodzony z własnym parkingiem na auta, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się górska rzeka i odkryty basen z boiskiem i placem zabaw dla najmłodszych. Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek. Zapraszamy! Każdy znajdzie coś dla siebie wśród licznych atrakcji.            Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 14.00w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10. 00 w dniu wyjazdu. 

Wyposażenie obiektu

Plac zabaw
Parking
Grill
Ogród do dyspozycji gości

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Aneks kuchenny
Taras
Balkon
Lodówka
Zastawa stołowa
Telewizor
Radio

Szczegóły

Wolny termin od 17. 08 do 21.08 i 24.08.do 28.08

Cena - minimum 350 zł za domek (60 zł/osoba)

www.si...

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)