Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

SIELSKI DOMEK

Domki w Miłkowie

Dodaj do ulubionych
Miłków 40c
Cena od 60 zł
661 ... 691 ...
Wyślij zapytanie
+ 11

O obiekcie

Oferujemy Państwu urokliwy domek o powierzchni 65m2 położonym u stóp Karkonoszy w Miłkowie, oddalonym o 5 minut od Karpacza. Domek jest ogrodzony z własnym parkingiem na auta, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się górska rzeka i odkryty basen z boiskiem i placem zabaw dla najmłodszych. Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek.

Oferujemy

Udostępniony jest salonik z kominkiem i bezpośrenim wyjściem do ogrodu z możliwością grilowania. Aneks kuchenny z wyposażeniem i przestronną nowoczesną łazienką. Na piętrze znajdują sie 2 pokoje (sypialnie 4-osobowe) z tarasami i widokami na góry (Śnieżkę). Domek jest ogrodzony z własnym parkingiem na auta, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się górska rzeka i odkryty basen z boiskiem i placem zabaw dla najmłodszych. Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek. Zapraszamy! Każdy znajdzie coś dla siebie wśród licznych atrakcji.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Plac zabaw

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Aneks kuchenny
Taras
Balkon
Lodówka
Zastawa stołowa
Telewizor
Radio

Szczegóły

Od 300zł za domek (50zł/osoba)

www.si...

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)