Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Pod 5

Malowniczo położony lokal serwujący pyszne dania w przystępnych cenach.

Restauracja pod 5 mieści się w malowniczo położonym Karpaczu pod adresem Kamienna 5. Oprócz lokalu gastronomicznego to miejsce oferuje również miejsca noclegowe o randze pensjonatu.  Dzięki takiej lokalizacji i dużemu zewnętrznemu tarasowi dla gości można podczas posiłku podziwiać panoramę najwyższej góry w paśmie Karkonoszy Śnieżki, oraz pomniejsze góry tego pasma. Sama restauracja też jest utrzymana w góralskim klimacie i można w niej znaleźć domowe jadło. Przytulne wnętrze zachęca do zjedzenia posiłku bez pośpiechu.
W menu najbardziej popularne są polskie smakołyki, ale na życzenie gości szef kuchni może przygotować danie wegetariańskie, a nawet ugotować danie bezglutenowe. W restauracji jest aż 65 miejsc dla gości. Dzięki dużemu metrażowi można w niej urządzić również imprezy okolicznościowe.
Dogodna lokalizacja na terenie Karpacza sprawia, że prosto z restauracji można pojechać na szlak górski lub też zahaczyć o nią w drodze po zwiedzaniu świątyni Wang, spacerze deptakiem czy zejściu ze Śnieżki. 
Ulubione (0)