Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Perski Izerski - Jarmark Cudów

W sercu Średniowiecznej Osady Kopaniec

Perski Izerski to lokalny jarmark odbywający się w sercu Średniowiecznej Osady Kopaniec i otoczeniu zjawiskowej przyrody. Znaleźć tu można unikatowe rękodzieło, nabyć żywność prosto od rolników oraz skosztować wybornej izerskiej kuchni, a wszystko to w połączeniu z warsztatami i zwiedzaniem repliki średniowiecznej wioski. Ten Jarmark to prawdziwy raj dla wszystkich tych, którzy poszukują dobrego smaku, niebanalnych przedmiotów i lokalnych produktów, a także świetnej zabawy, wyciszenia i warsztatów zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Perski Izerski to:

  • TARG, na którym kupić można: produkty prosto od lokalnych rolników i producentów żywności (chleby, smarowidła, owoce, warzywa, miody, przetwory, sery, kasze, mąki, oleje, ciasta, dania na gorąco i wiele innych)

  • WYMIANA rzeczy używanych: odzieży, biżuterii, książek, płyt. przedmiotów codziennego użytku itp.

  • WARSZTATY podczas których skorzystać można m.in. z animacji dla dzieci, dawnych zabaw, warsztatów układania mozaiki i innych

  • REKREACJA na terenie Osady, w której znajduje się m.in. leśny labirynt, kamienne kręgi, plac zabaw, ale również piękna łąka, gdzie będziecie mogli odpocząć z grupą przyjaciół lub samotnie - wszystko zależy od Was :)

Gdzie:
Średniowieczna Osada Kopaniec przy Dolinie Harmonii – gospodarstwo agroturystyczne w Kopańcu

Kiedy:
3.05 / 9.06 / 8.09 / 13.10

Godziny otwarcia: 11:00 – 17:00

Organizatorzy: Fundacja Harmonia Kultury, Dolina Harmonii
Kontakt: perski.izerski@gmail.com   tel. 791 039 684

Kalendarz Imprez może ulec zmianie. Za zmiany redakcja www.karkonosze.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)