Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pensjonat Markus nad Potokiem

Ośrodek wczasowy w Przesiece

Dodaj do ulubionych
ul. Dolina Czerwienia 14, Przesieka
75 7... 75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

W samym sercu Karkonoszy, istnieje malownicza miejscowość o nazwie Przesieka, a w niej wyjątkowe, magiczne miejsce otulone majestatem gór, szumem drzew, pobliskiego potoku, zapachem lasu i szczęścia... - Markus - Pensjonat nad Potokiem zaprasza! 15 min do Szklarskiej Poręby, 15 min. Do Karpacza , 15 min do Jeleniej Góry... wokół przyroda i cuda natury.

Oferujemy

W obiekcie o powierzchni 3 740 m2 (4 kondygnacje) znajduje się 59 komfortowych pokoi na wynajem z kompletnie wyposażoną łazienką, siecią komputerową, telefonem i TV ( w tym 6 apartamentów ). Każdy z pokoi ma wyjście na taras widokowy. Obiekt może przyjąć jednorazowo 190 osób dorosłych , lub 220 dzieci. W Markusie znajduje się sala konsumpcyjna ( z dużym zapleczem kuchennym ), bar wraz z salą taneczną , sala konferencyjna, duża wygodna siłownia, winda, sauna. Na każdym z pięter jest wygodny kącik wypoczynkowy. Wszystkie korytarze i pokoje wyłożone są wysokiej jakości wykładziną, natomiast parter i sala restauracyjna dębowym parkietem.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Sauna
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor
www.ka...

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)