Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pensjonat FARA

Kwatery w Rokytnicach

O obiekcie

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w pomieszczeniach plebanii w czeskiej miejscowości Rokytnice nad Jizerou. Pensjonat FARA - Plebania znajduje się w centrum miasta, w pobliżu wszystkich sklepów, usług i kultury - idealne miejsce do wypoczynku dla chrześcijańskich grup. 200 metrów od plebanii znajduje się ośrodek narciarski Studenov z trasami zjazdowymi o wszystkich stopniach trudności oraz przystanek darmowego skibus. Latem możliwość uprawiania turystyki, możliwość korzystania z autobusów turystycznych i cyklobusów. Parkowanie na terenie plebanii!!

Oferujemy

Ilość miejsc: 76 Każde piętro wyposażone jest w urządzenie socjalne, a na poddaszu i parterze znajduje się kuchnia samoobsługowa. Dla umilenia wolnego czasu można skorzystać ze stołu do ping-ponga lub telewizji. Plebania dzieli się na dwie części – poddasze i piętro z parterem.

  • Oddzielone poddasze wyposażone jest w urządzenie socjalne, wspólną kuchnię i jadalnię, pokoje pięcio- trzy i dwuosobowe. Poddasze przygotowane jest na 20 miejsc.

  • Piętro wspólnie z parterem posiada świetlicę, kuchnię, jadalnię i pomieszczenie z tenisem stołowym. Na piętrze znajdują się pokoje 10, 6-osobowe, a na parterze pokoje 12 i 8-osobowe.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Tenis stołowy

Szczegóły

Sezon zimowy: osoba/nocleg dla tygodniowego pobytu 170 - 210 CZK Sezon letni: osoba/nocleg dla tygodniowego pobytu 120 - 160 CZK Poza sezonem: osoba/nocleg dla tygodniowego pobytu 110 - 150 CZK

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)