Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

OW Margo

Ośrodek wczasowy w Kowarach

Dodaj do ulubionych
ul. Robotnicza 27, Bukowiec k/Kowar
75 7... 602 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

NOCLEGI W KARKONOSZACH, NA TERENIE PARKU KRAJOBRAZOWEGO Już od 16 lat zajmujemy się organizacją wypoczynku dla grup zorganizowanych. Postanowiliśmy poszerzyć i uatrakcyjnić ofertę pobytu w naszym ośrodku. Wciąż uczymy się jak sprostać gustom coraz bardziej wymagającego klienta, dlatego nasza nowa forma programowa zawiera wiele elementów, które z pewnością wzbudza zaciekawienie. Bukowiec pod Karpaczem (8 km) to mała, malownicza miejscowość położona na terenie Rudawkiego Parku Krajobrazowego, otoczona pasmem Karkonoszy i Rudaw Janowickich.

Oferujemy

Szczegóły pobytu: - nocleg w pokojach wyposażonych standardowo (łóżka, pościel, szafy,szafki, stół, krzesła), pełne węzły sanitarne ogólnodostępne na korytarzach - smaczne posiłki - dysponujemy dużą salą, którą bezpłatnie udostępniamy na dowolne zajęcia - mamy przechowalnię rowerów, nart - w naszej świetlicy znajduje się telewizor, stół do ping-ponga, gra piłkarzyki - na naszym terenie jest specjalnie wyznaczone miejsce na grilla i ognisko, które można po uzgodnieniu wykorzystać na samodzielną zabawę; - możemy też zorganizować ognisko np. z kiełbaskami - możemy zorganizować wieczorne wyjście do lasu z pochodniami - teren jest ogrodzony i bezpieczny - mamy ławeczki, huśtawki i parking na terenie ośrodka

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Łazienka na korytarzu
Parking na terenie posesji
Grill
Sala zabaw
Ogród do dyspozycji gości
Tenis stołowy
Ognisko

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)