Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Noclegi POD JELENIAMI

Pokoje w Jeleniej Górze

Dodaj do ulubionych
ul. Podchorążych 9, Jelenia Góra
Cena 30 - 75 zł
Wyślij zapytanie
+ 9

O obiekcie

Oferujemy tani nocleg w pokojach: jedno-, dwu-, trzy-, czteroosobowych przy ulicy Podchorążych na terenie byłej jednostki wojskowej i w pobliżu Kolegium Karkonoskiego. Lokalizacja 5 min pieszo do TESCO, CASTORAMA, 10 min do Rynku. 18km do Karpacza, 20km do Szklarskiej Poręby. Parking przed budynkiem. Bezprzewodowy Internet i TV do dyspozycji gości. Możliwość wynajęcia samochodu lub roweru. Przed budynkiem 2000m2 parku z możliwością rozpalenia grilla lub ogniska.

Oferujemy

Oferujemy tani nocleg w pokojach: jedno-, dwu-, trzy-, czteroosobowych w Jeleniej Górze. Do Państwa dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia oraz wspólne łazienki na korytarzu. W każdym pokoju znajduje się dodatkowo umywalka. Maksymalna liczba miejsc - 45. Oferujemy również nowe pokoje z łazienkami 2 i 3 osobowe.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Łazienka na korytarzu
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Część pokoi z łazienkami
Wi-Fi

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)