Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

LEŚNY CZAR

Pokoje w Michałowicach

Dodaj do ulubionych
ul.Sudecka 18, Michałowice
Cena 40 - 50 zł
505 ...
Wyślij zapytanie
+ 15

O obiekcie

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do domu wypoczynkowego Leśny Czar. Nasz dom położony jest u podnóża góry Grzybowiec, na skraju lasu i Karkonoskiego Parku Narodowego, w malowniczo położonej górskiej miejscowości Michałowice, leżącej na wysokości 650m n.p.m.

Oferujemy

Oferujemy 12 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych i jednym pokoju czteroosobowym osobowym bez wyżywienia. W domu znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, gdzie można przygotować samodzielnie posiłki, również w dolnej częci domu znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, jadalnia, salon z kominkiem oraz TV. Również zapraszamy do naszego zielonego ogrodu gdzie jednocześnie można podziwiać krajobraz i piec kiełbaski na grillu. Dom posiada własny ogrodzony parking.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
www.le...

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)