Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Klinika Młodości

Ośrodek wczasowy w Świeradów - Zdrój

Dodaj do ulubionych
ul. Spadzista 1-3, Świeradów-Zdrój
Cena od 84 zł
75 7...
Wyślij zapytanie
+ 5

O obiekcie

Klinika Młodości Medical SPA rozlokowana jest na słonecznym zboczu Gór Izerskich u podnóża Czerniawskiej Kopy, otoczona parkiem ze ścieżką zdrowia i wonnym,świerkowym lasem licznie zamieszkałym przez świergoczące ptactwo i zwierzęta leśne. To znakomite położenie zapewnia gościom ciszę, bezpośredni kontakt z naturą, oderwanie się od codziennego szybkiego życia – wymarzony wypoczynek. A jednocześnie do największych turystycznych atrakcji w okolicy niedaleko: Single Track (trasa rowerowa) ca. 300 m., Kolej gondolowa SKI&SUN ca. 2 km., Republika Czeska ca. 2 km., centrum Świeradowa Zdroju ca. 3 km. Znakomita baza wypadowa na wycieczki: piesze, rowerowe, samochodowe. Poszczególne części obiektu zostały wybudowane w różnych okresach i połączone w jedną, spójną całość. Dzięki czemu kompleks posiada niezwykle ciekawą architekturę oraz pozwala na korzystanie z każdej części bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Oferujemy

Do dyspozycji gości: -86 miejsc w pokojach 2- i 3- osobowych typu komfort -7 miejsc w pokojach 1- osobowych typu standard -90 miejsc w pokojach 1-, 2-, 3- i 4- osobowych typu ekonomiczny -recepcja -przestronny hol z zestawami wypoczynkowymi -dwie jadalnie, cafe „Flins”, cafe „Czerniawa” -baza zabiegowa (hydroterapia, masaże, kinezyterapia, fizykoterapia) -kriokomora -salon kosmetyczny, -basen z przeciwfalą, masażem podwodnym, masażem wodnym -jacuzzi -profesjonalnie wyposażona sala fitness -pokój zabaw dla dzieci -oranżeria -rowerownia / narciarnia -wi-fi -windy -bezpłatne miejsca parkingowe -dwa słoneczne tarasy z panoramą na Przedgórze Izerskie Doba hotelowa w pokojach komfort i standard: od godz. 12:00 do godz. 10:00 Doba hotelowa w pokojach ekonomicznych: od godz. 14:00 do godz. 10:00 Do nas można przyjechać ze zwierzątkiem domowym!

Wyposażenie obiektu

Basen
Oferta wyżywienia
Akceptacja zwierząt
Parking
Restauracja
Sala zabaw
Ogród do dyspozycji gości
Siłownia
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
Telewizor

Szczegóły

Pobyty dla zdrowia i urody: kuracyjne. rehabilitacyjne, SPA, turystyczne.  Szczegółowy cennik na www.klinika-mlodosci.pl

www.kl...

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)