Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Klinika Młodości

Hotel w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Spadzista 1-3, Świeradów-Zdrój
Cena od 84 zł
75 7...
Wyślij zapytanie
+ 6

O obiekcie

Klinika Młodości Medical SPA rozlokowana jest na słonecznym zboczu Gór Izerskich u podnóża Czerniawskiej Kopy, otoczona parkiem ze ścieżką zdrowia i wonnym,świerkowym lasem licznie zamieszkałym przez świergoczące ptactwo i zwierzęta leśne. To znakomite położenie zapewnia gościom ciszę, bezpośredni kontakt z naturą, oderwanie się od codziennego szybkiego życia – wymarzony wypoczynek. A jednocześnie do największych turystycznych atrakcji w okolicy niedaleko: Single Track (trasa rowerowa) ca. 300 m., Kolej gondolowa SKI&SUN ca. 2 km., Republika Czeska ca. 2 km., centrum Świeradowa Zdroju ca. 3 km. Znakomita baza wypadowa na wycieczki: piesze, rowerowe, samochodowe. Poszczególne części obiektu zostały wybudowane w różnych okresach i połączone w jedną, spójną całość. Dzięki czemu kompleks posiada niezwykle ciekawą architekturę oraz pozwala na korzystanie z każdej części bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Oferujemy

Do dyspozycji gości: -86 miejsc w pokojach 2- i 3- osobowych typu komfort -7 miejsc w pokojach 1- osobowych typu standard -90 miejsc w pokojach 1-, 2-, 3- i 4- osobowych typu ekonomiczny -recepcja -przestronny hol z zestawami wypoczynkowymi -dwie jadalnie, cafe „Flins”, cafe „Czerniawa” -baza zabiegowa (hydroterapia, masaże, kinezyterapia, fizykoterapia) -kriokomora -salon kosmetyczny, -basen z przeciwfalą, masażem podwodnym, masażem wodnym -jacuzzi -profesjonalnie wyposażona sala fitness -pokój zabaw dla dzieci -oranżeria -rowerownia / narciarnia -wi-fi -windy -bezpłatne miejsca parkingowe -dwa słoneczne tarasy z panoramą na Przedgórze Izerskie Doba hotelowa w pokojach komfort i standard: od godz. 12:00 do godz. 10:00 Doba hotelowa w pokojach ekonomicznych: od godz. 14:00 do godz. 10:00 Do nas można przyjechać ze zwierzątkiem domowym!

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Restauracja
Basen
Sala zabaw
Ogród do dyspozycji gości
Siłownia
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
Telewizor

Szczegóły

Pobyty dla zdrowia i urody: kuracyjne. rehabilitacyjne, SPA, turystyczne.  Szczegółowy cennik na www.klinika-mlodosci.pl

www.kl...

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)