Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel TRI RUZE ***

Hotel w Szpindlerowym Młynie

Dodaj do ulubionych
ul. Bedřichov 18, Szpindlerowy Młyn
+420...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel Tři Růže *** mieści się w tradycyjnym, zabytkowym budynku z drewna, który jest położony w centrum miasta Szpindlerowy Młyn. Oferuje on: - pokoje z łazienką - saunę - bezpłatne WiFi Na miejscu skorzystać można z masaży. W pobliżu hotelu znajduje się przystanek autobusu dla narciarzy. Hotel Tři Růže jest położony 200 metrów od ośrodka narciarskiego Hromovka, który jest połączony z kolejnym ośrodkiem – Svatý Petr.

Oferujemy

Hotel Tři Růže oferuje zakwaterowanie w 20 pokojach dwu oraz czteroosobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV/SAT. W restauracji hotelu Tři Růže serwowane są wykwintne dania kuchni czeskiej i międzynarodowej, a także rozmaite wina. Latem Goście mogą się zrelaksować na odkrytym tarasie.

Wyposażenie obiektu

Restauracja
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
TV SAT

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)