Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel Hradec ***

Hotel w Szpindlerowym Młynie

Dodaj do ulubionych
ul. Bedrichov 41, Szpindlerowy Młyn
+420...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel Hradec jest położony w centrum miejscowości Szpindlerowy Młyn, kilka minut spacerem od ośrodka narciarskiego. Obiekt oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz wypożyczalnię i przechowalnię sprzętu narciarskiego. Hotel prowadzi również sprzedaż karnetów narciarskich, na miejscu można wypożyczyć rowery. Dodatkowo, Goście hotelu Hradec są uprawnieni do 30% zniżki na wstęp do parku wodnego w Szpindlerowym Młynie, który jest oddalony od obiektu o 1 km. Na miejscu do dyspozycji Gości jest również bezpłatny prywatny parking. Przystanek autobusu dla narciarzy jest oddalony od hotelu o 80 metrów, a kolejka linowa - o 200 metrów.

Oferujemy

Wszystkie pokoje dysponują telewizją satelitarną, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, drewnianymi meblami i częścią wypoczynkową. Wnętrza pokoi są utrzymane w jasnej kolorystyce.  

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Rowery

Wyposażenie pokoi

Wi-Fi
TV SAT

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)