Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel ERIKA ***

Hotel w Szpindlerowym Młynie

O obiekcie

Hotel ERIKA *** to niewielki, rodzinny hotel usytuowany w centrum Szpindlerowego Młyna. Oferuje on pokoje z telewizorem LCD oraz łazienką z prysznicem, a także saunę i restaurację serwującą wyśmienite dania. Do dyspozycji Gości: - restauracja Bakchus zaprasza na dania kuchni regionalnej i międzynarodowej oraz różnorodne wina - przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów - bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie całego hotelu - na miejscu dostępny jest bezpłatny parking publiczny.

Oferujemy

Hotel ERIKA *** oferuje pokoje z telewizorem LCD oraz łazienką z prysznicem, a także saunę i restaurację serwującą wyśmienite dania. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Restauracja
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)