Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel CORSO

Hotel w Pecu pod Śnieżką

O obiekcie

Hotel CORSO położony jest w centrum miejscowości Pec pod Sněžkou, w zabytkowym drewnianym budynku. Hotel oferuje urządzone w stylu rustykalnym pokoje oraz restaurację. Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego. Restauracja w hotelu Corso dysponuje tarasem. Lokal ten zaprasza na tradycyjne dania kuchni czeskiej, które serwowane są we wnętrzach urządzonych w typowo góralskim stylu. Okolica: - 50 metrów od hotelu znajdują się trasy narciarstwa biegowego - 500 metrów od ośrodka narciarskiego - kryty basen: 200 metrów od obiektu - kopalnia Kovárna: 4 km - zamek Aichelburg: 7 km

Oferujemy

Hotel oferuje urządzone w stylu rustykalnym pokoje, wyposażone są w klasyczne drewniane meble i zapewniają dostęp do wspólnej łazienki.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Restauracja

Wyposażenie pokoi

Wi-Fi

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)