Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel BOUDA JANA

Dodaj do ulubionych
ul. Velká Úpa 31, Pec Pod Śnieżką
+420499 ... +420603 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel Bouda Jana oferuje spokojne zakwaterowanie pośród dolin u podnóża Śnieżki. Mieści się on w typowo regionalnym budynku i oferuje:

  • przechowalnię sprzętu narciarskiego 
  • saunę i masaże
  • bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu
  • restaurację. 

W hotelowej restauracji serwowane są tradycyjne dania kuchni czeskiej, w tym takie specjały, jak domowe ciasto jagodowe. W barze w holu można się napić dobrego piwa i lokalnych alkoholi.

W okolicy hotelu Bouda Jana znajdują się takie atrakcje jak park safari Dvůr Králové i malownicze centrum miasta Trutnov, do których dojechać można w 30 minut. Latem do dyspozycji Gości na miejscu jest bezpłatny parking.


Hotel Bouda Jana oferuje prosto urządzone pokoje, ozdobione drewnianymi elementami, a ich podłogi wyłożone są wykładziną. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Na życzenie dostępne są również pokoje łączone dla rodzin.

Oferujemy

Wyposażenie obiektu

Restauracja
Sauna
Parking

Wyposażenie pokoi

Wi-Fi
Prywatna łazienka

Szczegóły

Położenie

Wyślij zapytanie

Hotel BOUDA JANA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Hotel BOUDA JANA Pec pod Sněžkou, , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

12 wyświetleń w 2024r. Łącznie 93 (od 2023r.)
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0