Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel BOUDA JANA

Hotel w Pecu pod Śnieżką

O obiekcie

Hotel Bouda Jana mieści się w typowo regionalnym budynku i oferuje: - restaurację - saunę i masaże - bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu - przechowalnię sprzętu narciarskiego - bezpłatny parking latem. W hotelowej restauracji serwowane są tradycyjne dania kuchni czeskiej, w tym takie specjały, jak domowe ciasto jagodowe. W barze w holu można się napić dobrego piwa i lokalnych alkoholi. W okolicy hotelu Bouda Jana znajdują się takie atrakcje jak park safari Dvůr Králové i malownicze centrum miasta Trutnov, do których dojechać można w 30 minut.

Oferujemy

Hotel Bouda Jana oferuje prosto urządzone pokoje, ozdobione drewnianymi elementami, a ich podłogi wyłożone są wykładziną. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Na życzenie dostępne są również pokoje łączone dla rodzin.

Wyposażenie obiektu

Parking
Restauracja
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)